Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes kismamik, hogy...

39 hetes kismamik, hogy vagytok? Esetleg valakinek van tippe, hogyan lehetne megindítani a picit? Ti is türelmetlenül várjátok már, hogy a kezetekben tartsátok a babátokat?

Figyelt kérdés
26-ra vagyok kiírva, de nem érzem, hogy közeledne a nagy nap. Görcsök már egy hónapja vannak, valamint a medencém, comb belsőm és a szeméremcsontom ki akar szakadni néha a helyéről amikor belenyilal a fájdalom, ez gondolom a pici helyezkedése, ékelődése miatt van.

2014. ápr. 20. 08:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%

39??

De az több mint 9 hónap. :O

2014. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Én holnapra vagyok kiírva, de én sem érzem még semmi jelét a szülésnek. El is vagyok kicsit keseredve, mert már nagyon türelmetlen vagyok!!! :)

Szerintem semmilyen "praktika" nem segít, egyszerűen ki kell várni, amíg a baba elérkezettnek látja az időt..

2014. ápr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

én ma töltöttem be a 39. hetet... semmi görcsöm nincs, igaz, ha felkelek éjszaka és kimegyek wc-re én is ugy érzem leszakad a szeméremcsontom, konkrétan alig birom a lábaimat egymás mellé tenni. :D

képzeljétek én..május 2 re vagyok kiirva...itt alapbol majdnem 42.hétre számolnak..

(ráadásul az én ciklusaim mindig rövidebbek is voltak 23-24 naposak...azért remélem nem lesz bent május 2ig, örökké valoságnak tünik már igyis :-)))

2014. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
én meg ma töltöttem a 38 hetet -május 3ra vagyok kiirva... semmi jelét nem érzem, pedig én is türelmetlen vagyok e téren már :)
2014. ápr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez az utolsó 1-2 hét örökké valóságnak tűnik :-)
2014. ápr. 20. 10:28
 6/33 anonim ***** válasza:
Én ma töltöttem a 40.hetet, de semmi jele, hogy ki akarna jönni... Nagyon türelmetlen vagyok, egész nap szenvedek, mert már sehogy se jó, mindenem fáj( derekam, térdeim...). Megyek ctg- re, meg csinálnak amnioszkópiát-remélem az beindítja a dolgokat...
2014. ápr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Könnyű szülést kívánok mindenkinek,sok sikert :-)
2014. ápr. 20. 10:46
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
holnapra várom én is papír szerint :) tegnap este óta enyhe jóslóim vannak, de nem tudom mire lesz ez elég :D egyik nap párommal együtt voltunk...hát szép kis fájásokat okozott, de sajnos nem lett baba belőle.
2014. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Na, nálam nemrég távozott a nyákdugó (39+6 hetesen), a méhszáj pedig 2 ujjnyira már pár hete nyitva van, úgyhogy reménykedek, hogy hamarosan beindulnak az események, ugyanis nagyon nem szeretnék terminus túllépés miatt naponta a kórházba járkálni.. :)
2014. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazi praktika rá szerintem. Nekem a 42. héten sem egy igazi dühroham, sem a szex nem segített. Azon a pár napon már nem múlik semmi, inkább aludj sokat előre is! :)
2014. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!