Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban már menstruáltam, be van állva rendesen, mindig ugyanakkor jön meg. Viszont ma megjött mégegyszer és ennek mi lehet az oka? Sose volt még ilyen. Félek, hogy valami bajom van. 18/L

2021. szept. 26. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Ilyen fiatalon még belefér az ingadozás. De ha megismétlődik, azért menj el az orvoshoz. Nem kaptál véletlenül Pfizert mostanában?
2021. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem kaptam pfizert. Remélem nincs bajom, mert most nagyon beparáztam.
2021. szept. 26. 17:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy nem múlt el rendesen és a maradék még kijött?
2021. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne parázz, ez meglehetősen gyakori eset probléma nélkül.
2021. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány nappal jött meg korábban most? Normálisan jött meg, vagy csak barnázol(ovuláció jele lehet)? Plusz igen, az oltás bekavarhat, ha kaptál.
2021. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3/ kérdező ez lehetséges mert csodáltam is hogy elég gyenge volt a vérzésem aztán eltelt egy hét és most megint vérzek.
2021. szept. 26. 17:16
 7/9 A kérdező kommentje:
5/ kérdező először csak barnázott aztán elkezdtem vérezni rendesen.
2021. szept. 26. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy baránőm pont így olt pár hónappal ezelőtt. Elmúlás után egy héttel megint megvolt neki. Végül nem ment dokihoz, helyreállt a következő ciklus után. Szóval ha ez normális lesz és akövetkező is az, akkor szerintem nem lehet nagy baj - lehet stressz, fogyás/hízás vagy megterhelő testmozgás stb...
2021. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges a megterhelő testmozgás. Nyáron elszokott a testem a gyakori mozgástól és most lehet túl sok volt ez egyszerre. Igyekszem nem aggódni. Köszönöm a válaszokat :)
2021. szept. 26. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!