Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5-8a korul kene megjonni...

5-8a korul kene megjonni normalisan de mai nao reggel verezni kezdtem majd delutanra is ver barnazas maradt a baratommal ket hete lefekudtunk de sose belem ment el illetve ovszer is volt rajta terhes igy nem hinnem h lennek vagy megis?

Figyelt kérdés
Az utobbi egy honapban az ideg is megevett mindne nap illetve eltelt mar 20nap az elozo mensimtol terhes tenyleg remelem igy nem lehetek tenyleg mindig kivette mielott elment az ovszer sem volt lyukas meg a pajzsmirigy betegsegem miatt elvileg nem is eshetnek teherbe olyan konnyen
2021. szept. 27. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Már attól is terhes lehetsz, ha belédrakja a f-kát. Már az előváladékban ls van elegendő ondócska. Ne játsz a tűzzel
2021. szept. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ovszer volt rajta ahogy irtam is
2021. szept. 27. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:
A terhességnek nem tünete a vérzés. Hormon problémád van, a leírtak alapján biztos nem vagy terhes.
2021. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
A hármas már csak tudja. Belédlát.
2021. szept. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet egyébként középidős vérzés is. Nekem is szokott lenni ilyen, szimplán ovulálsz. Max 3 napig tart az ovulációs és sokkal enyhébb, mint a menstruáció.
2021. szept. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem megjohetett hamarabb 5naoig tartott akarcsak a mensim es olyan erossegu is volt
2021. okt. 3. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!