Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemi szervemnél a nagy...

A nemi szervemnél a nagy ajkaknál évek óta kirepedezik, dörzsölödik a puncim mitől lehet ez? 37 éves nő

Figyelt kérdés
Voltam több nőgyógyásznál nem találtak semmit, ajánlottak krémeket de egyik se használ úgy igazán, akkor volt olyan orvos is aki azt mondta hüvely gomba de a másik orvos állítja az óvszerre vagyok allergiás illetve ő szerinte mivel tini koromban szőrtelenítő krémet használtam ott, az kezdte ki a bőrt és barátkozzak meg vele hogy ilyen, kenegessem.Ezt a pimafucort kenőcsöt írta fel, használ kicsit de nem az igazi. Volt olyan nőgyógyász is aki meg azt mondta ez hüvely szárazság és 35 felett ez már előfordul. Mert egyébként olyan 4 éve van ez kB igaz ettől a pimafucort kenőcstől tényleg sokat javult de nem lesz már szép ott a bőröm? Ha elkezd nőni a szőr folyton szúrja és viszket ahol ki van repedezve, ha sima nincs szőr akkor egyáltalán nem viszket. Évek óta nem használom már a szőrtelenítő krémet szóval lehet tényleg az óvszer? Szomorú egyébként hogy egyik nőgyógyász se tud igazán segíteni. Nektek volt már ilyen a nemi szervetekkel?

2021. szept. 28. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben egy börgyógyászt keresnék meg!
2021. szept. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam ott is de ott végképp nem foglalkoztak velem, sajnos mióta covid van nem igazán foglalkoznak az emberrel.
2021. szept. 28. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy a bugyid a ludas? Lehet, hogy érzékeny vagy a mosószerre, és ahogy hozzáér a bugyid, az irritálja folyamatosan.

De ez ugye csak tipp. Szerintem is egy bőrgyógyász többet tudna mondani.

2021. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor volt ilyen mikor betétet használtam, kikezdte ott a bőröm
2021. szept. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
allergiás vagy betétedre,testápolora bugyid anyagára
2021. szept. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen a betét valóban ludas lehet. Köszönöm.
2021. szept. 29. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!