Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tisztelt címzett.41 éves...

Tisztelt címzett.41 éves vagyok és cukorbeteg kb 3 hete kialakult nálam a fitymaszűkület. Lehet ezt kenőccsel kezelni? Lankadt állapotban úgy ahogy hátratudom húzni a bőrt, de merev állapotban nem mert akkor kirepedezik a bőr rajta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 24. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem állítsd be, hogy a nevdet ne írja ki a rendszer a kérdéshez!
2015. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem menjél el urológushoz és az orvosodhoz is, aki a cukorbetegségre felírja a gyógyszered.

Sajnos van, amelyik gyógyszernek ilyen mellékhatása is van.

Ha nálad is ez a gond, akkor minél előbb hagyd abba és térj át egy másik gyógyszerre.

Merevedési gondokat is okozhat.

2015. nov. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Cukorbetegségnek ez elég gyakori tünete. A körülmetélés a megoldás.
2015. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyógyszerek mellék hatása!!! Ez a cukorbetegség velejárója. A vizeletben magas a cukor tartalom, ez a baktériumok melegágya. Ezért alakul ki a szűkület. Menj urológushoz, de valóban a körülmetélés az egyetlen megoldás.
2015. nov. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kárpáthy István válasza:
100%

Nekem bevált a Canesten krém. Vény nélkül kapható a gyógyszertárban. Több napon át folyamatosan legyen bekenve. - De már az első pár órás bekenés után érezhető a jótékony hatása. Hűsít, lazít, legfőképp gombátlanít.

Megszünteti a szűkületet.

2015. dec. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kárpáthy István válasza:
100%

Alapvetően az okot kell megtalálni és megszüntetni ami okozza a szűkületet. A nem fiatalkori szűkületnek általában életmódbeli(táplálkozás, higiénia ...) okai vannak. Ahogy írja : a cukor Pl.

- A candida gomba megjelenése okozza a szűkületet.

Canesten ! , Vastagon ! ...

2015. dec. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!