Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A HCG hormon reggeli vizeletbő...

A HCG hormon reggeli vizeletből akkor is kimutatná a terhességet, ha csak délután csináltam a tesztet?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltam egy tesztet, a vizeletet egy pohárkába összegyűjtöttem, viszont siettem el otthonról és már csak délután raktam bele a tesztet a reggel összegyűjtött vizeletbe, az eredmény negatív lett, Predictor Early tesztet csináltam, talán az az egyik legérzékenyebb ha jól tudom.

Egyébként védekezünk, fogamzásgátlót szedek, csak biztos ami tuti alapon szeretek ellőni egy-egy tesztet saját magam megnyugtatása végett.



2021. szept. 28. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Hát itt a legfontosabb kérdés, hogy mikor van a mensi napja. Ezután tudok neked érdemben is segíteni.
2021. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel fogamzásgátlót szedek így nem menstruálok, megvonásos vérzésem van, de az szept. 4-7 között megvolt.
2021. szept. 28. 13:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát valamilyen szinten az is menstruálásnak számít. Ebben az esetben a predi már fixen kimutatná igen, szóval nem vagy terhes :)
2021. szept. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!:)

Egyébként a HCG hormon nem állandóan kimutatható kéne hogy legyen egy reggeli vizeletből, annak ellenére, hogy csak délután csináltja meg valaki a tesztet belőle? Nem teljesen értem, elszivárogni nyilván nem tud.

2021. szept. 28. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az azért van, mert reggel koncentráltabb a vizelet, mivel többnyire este alvás közben nem járkálunk ki pisilni, és így össze tud gyűlni, míg napközben sokat pisilsz, sokat iszol, és így ezért javasolják a reggeli vizeletet. Viszont ha már előrehaladott terhességről van szó, akkor teljesen mindegy hogy délutáni- e, mert ígyis-úgyis kimutatja.
2021. szept. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi hogy ugye a HCG szint 2 naponta emelkedik, és ugye aki nagyon korán tesztel pl 4 hetes terhességi kor előtt, van akinek ki se mutatja, mert nem elég a HCG. Ez aztán ugye egy 7-8-9 hetes terhességnél már lényegtelen, mert akkor már olyan magas a HCG szint hogy bármikor kimutatja.
2021. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon köszönöm a válaszod és a türelmed!:)
2021. szept. 28. 14:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem estél teherbe nyugi
2021. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!