Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma délután csináltam egy...

Smoni30 kérdése:

Ma délután csináltam egy x-epiles terhességi tesztet, es az erő csík mellett van egy halványabb csík is! Ez jelenthet terhességet?

Figyelt kérdés

#terhesség #halvány #x-epiles terhességi teszt
2017. okt. 11. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a halvány csík is terhességet jelez.
2017. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. okt. 11. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Tájékoztatót esetleg nem adtak hozzá?
2017. okt. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Aki nem tudja elolvasni és értelmezni a teszt működését annak nem lenne szabad gyereket szülnie. Nem bonyi. Igen, a két csik terhesség, akkor is ha halvány.
2017. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De természetesen volt hozzá le írás!Nem bonyolult! Feltudom fogni én is kedves válaszadó!:) Pont ezért kérdezek rá, hogy esetleg másoknak mi a véleménye, tapasztalata ezzel a témával kapcsolatban!
2017. okt. 11. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Ha felfogod minek kérdezed?..
2017. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Nekem az a véleményem, amit irt a teszt papirja is.


De nem értem te mit vársz, hogy jöjjön valaki aki azt mondja hogy hülyeség van rajta, mert márpedig csak az pozitiv ha erős második csik van?? Ne haragudj de itt nem velünk van a gond...

2017. okt. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Jezusom. Ezzel kapcsolatban milyen tapasztalatra varsz. Szexektel vedekezes nelkul terhes vagy. A teszt meg kimutatta. Pont. Itt a vege. Nem agysebeszet.....
2017. okt. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!