Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úgy érzem mintha fel fáztam...

Úgy érzem mintha fel fáztam volna de szerencsére még nem vészes. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Tegnap aktus után nem volt még semmi, ma reggel hebe hóba kellemetlen érzés volt el menni mosdóba, de nem tudom most ez mitől lehet, mint mikor fel fázik az ember. Esetleg keretek egy kis segítséget mivel tudom ezt kezelni? N28
2021. szept. 29. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tőzegáfonya kapszula + kamillás ülőfürdő.

Ha nem javul irány a nődoki.

2021. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm
2021. szept. 29. 17:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tőzegáfonya az nagyon jó. Csalán tea is jó lehet, bár az vízhajtó is.


Ha nem javul hát akkor doki.... Ha romlik akkor is doki....

2021. szept. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha időben elkapod akkor az urzinol is jó lehet.
2021. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.

Tegnap óta szedem a tőzeg áfonyát hála istennek volt itthon és sok folyadékot iszok. De akkor lehet le megyek a dokihoz. Nagyon koszonom!

De nem tudom ez mitől lehet

2021. szept. 29. 17:54
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyenem.

Ha gumi nélkül vagytok együtt akkor a fiútól kaphatsz valami bacit el. (ha nem mossa meg rendesen akkor ott marad a bőr alatt és az felhelyeződik neked)

Vagy a fenekedtől került fek baci. (pl anál közben)

Esetleg ha nem volt tiszta a keze akkor feltud még rakni a hüvelybe olyan baktériumokat, hogy kellemetlenségeket okoznak.

Nekem személy szerint colin került be olyan helyre ahova nem kellett volna. Kaptam antibiotikumot, aztán helyre jöttem 1 hét alatt.

Remélem nem mondtam hülyeséget!

2021. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem nem jött be a gyógynövényes tea. Én is mindent igyekszem teákkal gyógyítani, de ezt nem sikerült. Ezért is fordultam vele orvoshoz.
2021. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor a tőzeg. Áfonya nem is fog használni? Érdemesebb dokihoz fordulnom?
2021. szept. 29. 21:15
 9/12 anonim ***** válasza:

Te tudod, én nem dönthetek helyetted. Nekem véres volt már a pisim amikor elmentem. Sokat szenvedtem feleslegesen. Tényleg a gyógyszerrel könnyen rendbe hozható. Én most nem a gyógyszereket akarom reklámozni, csak tényleg hatásosabb.

Én javaslom, hogy minél hamarabb menj el, mert tudom, hogy nagyon kellemetlen,amikor az alhasad a derekad egész nap fáj és amikor pisilsz is fáj lent. Te érzed. Én elmentem és jobb lett.

2021. szept. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én csak javasolni tudom, hogy menj el*
2021. szept. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!