Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerencsére nem undorodom...

Szerencsére nem undorodom semmitől, nem is kívánok semmi különös kaját, de ha valami nehezebbet eszek (pl bundáskenyér), utána olyan érzésem van, mintha megettem volna egy fél kiló zsírt. Más is van így?

Figyelt kérdés

Mivel lehet ezen az érzeten segíteni? Amúgy nem eszek nehéz kajákat, csak mindig rájövök, hogy na akkor ez is túl nehéz most, meg az is... Pedig azzal nincs baj, hogy nem esik jól mondjuk.

Emellett napok óta hígabb a székletem, és nagyon sötét színű. Mitől lehet? Sok gyümölcs csinál ilyet? Az esik legjobban mostanában.


2020. ápr. 26. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Ismerős. Egyél pici adagokat, többször. Nekem a kefír segít sokat. Meg azt vettem észre, ha nem iszok eleget, akkor megüli jobban minden a gyomrom.
2020. ápr. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, veszek joghurtot :)
2020. ápr. 28. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!