Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyek nőgyógyászhoz?

Holnap megyek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Első nőgyógyászati vizsgálatom lesz.Előtte mosakodjak ott meg vagy elég ha este megmostam?Menjek el a mosdóba mielőtt bemegyek?Használjak törlőkendőt?

Milyen vizsgálatra(pl:hüvelyi uh) számíthatok ha rendszertelen a mensim és a hasam alja nőtt egy kicsit(nem hízás,puffadás,terhesség).


2021. szept. 29. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Indulás előtt illik tetőtől talpig otthon megmosakodni, nem elég előző este - szerintem. Ott már nem kell mosakodnod, de ha ki kell menned a mosdóba, akkor utána használhatsz még egy nedves törlőkendőt. Azt, hogy milyen vizsgálatot végez a nőgyógyász, azt itt senki nem tudja pontosan megmondani Neked.
2021. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Mielőtt elmész otthon letusolsz, de nem mosol be a hüvelyedbe (ne nyúlj fel).

Nem kell törlőkendőt használni, láttak már ezer női nemi szervet,tisztában vannak vele, hogy annak is van egy természetes illata.

Valószínűleg ultrahangra fogsz menni, az sem vészes. Felnyúlnak egy ultra hang szerkentyűvel aztán ott kicsit szét néznek. (nekem nem volt uh-m, anyu mesélte, hogy kicsit kellemetlen, de nem vészes)

Remélem segítettem!

2021. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pisilj mielőtt bemész.
2021. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!