Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek el orvoshoz?

Menjek el orvoshoz?

Figyelt kérdés
Vannak olyan napok amikor annyira jön a valadek a vaginamból hogy már kellemetlen szaga van a nadragomnak, ma is ez volt és fel raktam egy tampont de azt érzem hogy folyik meg mindig és tiszta valadek a tampon ha ki veszem. Tegnap kellett volna mejonnie szóval lehet ez ilyen mensturaciso tisztulás vagy nem tudom de akkor is nagyon kellemetlen érzés hogy ennyire át üt a szaga. Ha elmegyek nogyogyaszhoz mit mondjak neki vagy ez hogy van mert meg sose voltam

2021. okt. 4. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Hàt figyelj a hullahàzban van hely. Szerintem hamvasztàst is vàllalnak gyorsan. Orvos nincsen a környèken?
2021. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
"Tisztelt Doktor Ur/Doktorno! Szeretnek Onhoz idopontot kerni, amennyiben lehetseges, eros, szuros szagu huvelyi folyas panaszommal. Tisztelettel: XY"
2021. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el mindenképp orvoshoz, mert 100%, hogy valamilyen fertőzésed van. Mondd el az orvosnak, hogy erős, kellemetlen szagú folyásod van. Ennyi.
2021. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog magától elmúlni abban biztos lehetsz.Az orvos viszont fel tudna rá írni gyógyszert és az valószínű segítene is.Nem akarsz gondolom így élni
2021. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, holnap kerek is időpontot
2021. okt. 4. 22:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért is vártál eddig??????
2021. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Igénytelen vagy!
2021. okt. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért is lennek az?🙂ezt bárhonnan el lehet kapni
2021. okt. 6. 19:29
 9/9 anonim ***** válasza:
,,bárhonnan el lehet kapni" 😁. Miért nem mentél azonnal orvoshoz?
2021. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!