Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba után erős folyas?

Hüvelygomba után erős folyas?

Figyelt kérdés

2 hete érzékeltem, hogy kiújult a hüvelygombám valamitől. A szokásos módon canesten combival kezeltem.

A viszketés és hasonlók elmúltak de továbbra is erős, sűrű állagú de nem kellemetlen szagú folyásom van. Egy tisztasági betét pár óra alatt “megtelik”. Mi lehet az oka, illetve hogyan tudnám kezelni?



2021. okt. 5. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Meg nem mult akkor el.. Nekem is huvelygombam volt most egy hetig, a gyogyszeresznek kikertem a velemenyet, o sem a Combit sem a Gynoxint nem ajanlatto, hanem adott helyette Pevaryl Ladyt. Azt mondta ha nem mulik el ettol (elmult) akkor haziorvossal Klion D t irassak fel es utana helyreallitas. Mivel elmult igy nem iratok semmit, holnap kezdem a helyreallitast es megfogadom a tanacsat a gyogyszeresznek: minden menstruacio utan 2-3 napig, strandolas utan is hasznalni (fursoben szedtem ossze a gombat eleg nagy valoszinuseggel)

Ja es meg valami: azt mondta, ha kivaltom a Klion Dt akkor kb 10 evig nem fog elojonni

2021. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!