Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő alatt lehet kigyógy...

Mennyi idő alatt lehet kigyógyulni erős vizelési panaszokat okozó hüvelygombából?

Figyelt kérdés
Jó kis kálváriám van...múlt héten szerdán, elmentem wc-re, csípett eléggé. Mondom helló, a szokásos évi 2-3 alkalommal megjelenő hólyaghurut lesz ez. Elmentem a dokihoz, kaptam antibiotikumot (ilyent még nem használtam), és ugyan a bacikat a húgyutakból nem irtotta ki, de a hüvelyflórámat letarolta. Ezért kaptam egy erős hüvelygombát is. Hétfőn kaptam újabb antibiotikumot, ma de. voltam nőgyógyásznál aki Batrafen krémet, Fluomizin hüvely tablettát és Dermyc tablettát írt fel. Mikor várhatom hogy enyhülnének a tünetek? Elmegyek pisilni, és rá 5 másodpercére iszonyú égő fájdalmat érzek az egész szeméremtestemen akár 1 órán keresztül...
2015. okt. 6. 15:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!