Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba miatt nem tudok...

Hüvelygomba miatt nem tudok terhes lenni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem most voltam dokinál mondta, hogy gombás fertőzésem van és továbbterjedt már!

Ez miatt lehet hogy nem tudok most teherbe esni?

Kiváltható ok a gomba hogy nem lehet így teherbe esni?



2021. okt. 6. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kiterjedt fertőzés elég necces dolog, eszembe sem jutna a baba, amíg ki nem kezelnek. Ehhez elég komoly gyógyszerekre lesz szükség, az pedig amúgy sem férne össze terhességgel.
2021. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Eddig nem tudtam hogy ez a baj. Most leállunk addig ameddig ki nem kezelnek..

De akkor ez álhatott a háttérbe ugye? Csak szeretnék megnyugodni hogy nincs más baj.. :)

2021. okt. 6. 10:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az tény, hogy ha a gomba gyulladást okoz, az pont elég hogy ne jöjjön létre terhesség, de ez nem zár ki egyéb dolgot.
2021. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én évekig visszatérő felfázással, hüvelygombával szenvedtem, kb. ördögi kör volt az egész... A baba sem akart sikerülni. Aztán kiderült, hogy inzulinrezisztenciám van (+PCO). Elkezdtem diétázni és viszonylag rövid idő alatt ez a problémám is elmúlt! Kiderült, hogy a felborult hormonális rendszer is okozhatja ezt. A baba is sikerült hamarosan. Nem biztos, hogy ez a te gondod is, de egy vizsgálatot megér!
2021. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt a +PCO vizsgálatot hol kellene kérnem m.mint beutalót..?
2021. okt. 13. 12:08
 6/7 anonim válasza:
Nőgyógyászati és endokrinológiai vizsgálattal állapítható meg. Hormonpanel meghatározás, cukor és inzulinterheléssel. Endokrinológushoz háziorvos tud adni beutalót, de szerintem gyorsabb és jobb egy magánorvos felkeresése.
2021. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Előző vagyok még: keress rá google-ban a PCOS-re (policisztás ovarium szindróma) és sok mindent kiad ezzel kapcsolatban.
2021. okt. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!