Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció meghozása?

Menstruáció meghozása?

Figyelt kérdés

Van valamilyem módszer a menstruáció meghozására?

1hete késik már csináltam pár tesztet mind negativ lett.

Általában nem szoktak előtte tüneteim lenni,csak közben görcsölök nagyon, de most volt mellfájás, hangulatingadozás, pici hasfájás stb.

2napja rózsaszínes folyásom van de nem akar rendesen megjönni és nagyon zavar.

Volt már korábban olyan hogy 1hónapot kimaradt sőt olyan is hogy 2-3hétig megvolt viszont gyengén.

Az nőgyógyászom nem talált semmit.

Szóval most nagyon gyenge éppen hogy van és rózsaszínes.

Tegnap ülőfurdőztem, iszok cickafark teát 2 napja, és ma 15percig végeztem aviva tornát.


Tudon hogy nagyon sok oka lehet és vannak is tippjeim (stressz, sport, táplálkozas stb)

Ha van valakinek ötlete szivesen fogadom



2021. okt. 6. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Nincs rá módszer, legyél türelmes.
2021. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vashiányod nincs? Végül is ártani biztos nem fog - én ezt szoktam csinálni: 1-2 napig napi 2 DM-es vastartalmú pezsgőtabit iszok.
2021. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igyekszem türelmes lenni, csak kellemetlen érzés hogy a tüneteim megvannak de mégsincs semmi.

Vashiányról nem tudok, vagyis nem tudom hogy van e vagy nincs de igaz ártani nem fog😊 köszönöm

2021. okt. 6. 10:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül úgy néz ki hogy a torna, a fürdő és a tea megtette a hatását és tegnap már kicsit jobban megvolt és ma reggel is:) nem az igazi, de jobb mint volt , köszönöm a válaszokat
2021. okt. 7. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!