Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pcos kezelése? Tünetek kezelése?

Pcos kezelése? Tünetek kezelése?

Figyelt kérdés

2018-ban állapították meg, azóta se lett semmi javulás, úgy kezdődött hogy 18 évesen se jött meg az első menstruációm, azóta is csak gyógyszerrel.


Voltam endokrinologusnál, csináltak Vércukor terhelést, a lelettel visszamentem és nem momdtak rá semmit, remélem ez azt jelentette, hogy nem vagyok Ir. (következőnél rákérdezek)


Voltam nőgyógyásznál egyértelműen látszott hogy rengeteg cisztám van. Nagyon nagyon szőrösödöm, úgy érzem semmi de semmi önbizalmam nincsen már, feladtam és belefáradtam. Írtak fel Norcolutot amitől megjött ugyan, de ha nem szedem semmi változás.


Úgy érzem olyan betegségben szenvedek aminek nincsen vége, egyáltalán van erre olyan gyógymód, ami hatásos is? A dokik miért nem tudnak segíteni?

A tünetektől élni sincs már kedvem. Köszönöm ha elolvastad.



2021. okt. 6. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Jaj, istenem, nagyon sajnálom, tudom, milyen szörnyű.


Csak gyógyszerekben reménykedsz vagy már változtattál életmódot? A gyógyszerek tünetet kezelnek (nálad láthatóan azt sem), míg az életmódváltás igazi megoldás lehetne.

2021. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
90%
Tudsz rendesen aludni? Sokszor ugyanis a mellékvese diszfunkciója rántja magával a hormonháztartást.
2021. okt. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézz utána a teljes értékű növényi étrendnek, én magam nem követem, de most ismerkedem vele, nagyon meggyőző eredményeket értek el vele ilyen problémákkal is! :)
2021. okt. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!