Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Napi 6-8 3-as erősségű éjszaka...

Napi 6-8 3-as erősségű éjszakai betétet elhasználni soknak számít?

Figyelt kérdés
A menstruációm 2-4. napja közt kell ennyi, az 1.-n kb 5 az 5-8-on meg fokozatosan egyre kevesebb.

2021. okt. 7. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sok. De hát ha muszáj..

Egyébként ez attól is függ hogy mennyire sürgős a cseréje, meg hogy mennyire erős a vérzésed.

2021. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát, mire kicserélem, addigra a közepe full véres és teteje-alja is kb.

Illetve az első 3 nap mindig átázom valahogy vagy véres lesz a bugyim, hiába cserélem 1-2-3 óránként

2021. okt. 7. 15:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit egy ciklus alatt nem használok el :D
2021. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány napig tart a menstruációd?
2021. okt. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

általában 5-8

Múltkor viszont 15 napig tartott, ráadásul úgy jött meg, hogy augusztus közepén menstruáltam 10-16-ig, aztán szeptember 1-én megjött és onnan tartott 14-ig vagy 15-ig.

Szóval eléggé meg vagyok kavarodva. Régen ilyen 35-40 napok teltek el köztük (volt, hogy ki is maradt 1-2 hónap), most besűrűsödtek. Tavasszal voltam Covidos, akkor másfél hónap alatt megjött 3* és nagyon émelyegtem és gyenge voltam, szedtem rá vasat 3 hétig aztán jobban lettem.

2021. okt. 7. 16:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel már orvoshoz kellene fordulni ezek alapján.
2021. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6-nak igaza van.Testvéremnek mióta megkapta az oltást (egészségügyben melózik) azóta sokat késik a menzesze panaszkodik hogy folyton darabos,borzasztóan fáj neki,illetve a megszokotthoz képest brutál mennyiségű a vérzése.Elment nőgyógyászhoz aki egészségügyi 'kaparást' (küret) javasolt neki.

Jobb ha lát egy doki.

2021. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát szerintem, ha arról van szó, h a mensi alatti komfortérzetünket fenntartsuk, akkor nincs olyan, h "soknak számít", annyit használj el,amennyi szükséges ahhoz, h ne érezd kellemetlenül magad amikor mensizel!
2021. okt. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!