Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Irrigátor használata nem fog...

Irrigátor használata nem fog több gondot okozni?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam nőgyógyásznál, mivel kb. 2 hónapja heti rendszerességgel eltűnő-és visszatérő piros, viszkető ,,kiütéseim" vannak. Azt mondta, hogy semmi komoly, csak előtte felfáztam és valószínűleg az akkor kapott antibiotikum miatt bakteriális fertőzésem lett a hüvelyben és ez okozza a kiütést. Felírt 2 kenőcsöt, az egyiket reggel, a másikat este kell kennem

(Lomexin és Gentamicin-wagner), illetve Klion-D hüvelykópot estére, amire azt mondta, hogy a kúra alatt minden reggel öblítsem ki irrigátor segítségével. Kérdésem erre irányulna: nem emlékszem, hogy mondta-e, hogy sima vízzel vagy pezsgőtablettás vízzel öblítsek-e, így én vettem hozzá colpo Clean tablettát és azzal öblítettem ma. Viszont a kérdésem, hogy ettől nem lesz nagyobb a baj, ha minden reggel kiöblítem magam ezzel? Sima vízzel kéne? Illetve kenet nélkül állított diagnózist, ha mondjuk nem bakteriális, hanem gombás fertőzésem van, nem lesz nagyobb a baj tejsavas öblítéssel?



2021. okt. 8. 09:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Tejsavas tablettával bajt biztosan nem tudsz csinálni.
2021. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!