Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriàlis ferözés és Chlamyd...

Bakteriàlis ferözés és Chlamydia terhesség idején ,valaki ???

Figyelt kérdés

A helyzetem ùgy érzem katasztròfàlis. 1 hònapja jelentkezett elöször nàlam kellemetlen viszketés , akkor felkerestem a nögyògyàszt ,kaptam kùpot+irrigàlòt+krémet ,majd azt mondta ha ezek utàn ùjra elöjön vesznek kenetet. Elöjött ,rendesen el sem mùlt.

Tegnap érkezett az eredmény ,a padlóig ért az állam.

Chlamydia ,bakteriàlis fertözés ,meg ha ez nem lenne elég gomba is jelen van 🤦 .

Szexuàlis életem nincs ,miòta ez jelen van , és monogàm kapcsolatban élek ,hüséges vagyok.

Valaki volt már hasonlò cipöben ??

Tudom ,hogy mindez kezelhetö ,de nagyon féltem a babàt . 😥

22 hetes kismama



2021. okt. 8. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat egy bakterialis fertozest vagy gombat akarki osszeszed, foleg terhesen. De a chlamydia nem lesz a levegobol, az csak nemi uton terjed. Szoval a parod se artana kivizsgalni es kezelni
2021. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen , a pàrom is ki lesz vizsgálva ,majd kezelve is. Addig persze nem is leszünk együtt .
2021. okt. 8. 13:54
 3/3 A kérdező kommentje:

Egy kis update! A chlamydia negativ ,félreértettem az orvost (telefonon ) . "Csak" egy nagyon komoly bakteriàlis fertözésröl van szò , és Candidàròl. A helyzet akkor sem fényes .Antibiotikumot kaptam.

Szòval ,ha van valakinek ilyesmivel tapasztalata terhesség alatt, kivàncsian vàrom ?!

2021. okt. 12. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!