Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg van olyan aki azért...

Tényleg van olyan aki azért nem oltatja be a lányát mert attól fél hogy meddő lesz?

Figyelt kérdés
Csak mert a biosz tanárom mesélte hogy volt ilyen ismerőse és tök jó érvet tudott neki mondani ami után nem sokkal be is lett oltva a lány

2021. okt. 8. 19:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
91%
Igen, munkatársam.
2021. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
49%
sajnos terjed a butaság..
2021. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 Vortrex ***** válasza:
59%
Unokanővérem is. 28 éves és pasija sincs xd
2021. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
91%
És mi volt az a tök jó érv?
2021. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:

#4


Mondjuk most nézem hogy kort nem írtam, de azt hiszem sejthető hogy a 12-16 éves korosztályra gondolok.


Szóval előszöris ahhoz hogy kijelentse bárki is hogy egy nő(vagy esetünkben lány) meddő 3 év kell ugyanis az orvostudomány akkor mond ki valakit meddőnek ha már mindent kipróbáltak és a mesterséges megtermékenyítés egyetlen módszere sem sikerült.


+ Azt is kétli hogy bármelyik 12-16 éves lány próbálkozott volna a teherbe eséssel mostanában.

Tehát ahhoz hogy egy ilyet kijelentsenek minimum 3 év + egy statisztikai kéne amiben mindent megtettek azért hogy az oltott 12-16 éves korosztály teherbe essen.

Ergo ez nem más mint egy újabb 0 alappal rendelkező tévhit amit sokan elhisznek.

2021. okt. 8. 20:25
 6/66 anonim ***** válasza:
38%
Bár ilyen egyszerű lenne a meddővé tétel, hazahoztam volna egy vödör Pfizert iszogatni
2021. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
77%
Tehát azért nem okozhat meddőséget a vakcina, mert a 12-16 éves korosztály még nem is akar gyereket? Ez igen! Ez aztán az ütős érv!!
2021. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
73%
Ahan ez tényleg remek érv. :) munkatársam annyit mondott ,hogy azért nem oltatja be a 14éves lányát mert nem tudja a későbbi hatásokat ,hogy nem-e majd ha felnő és gyereket akar ,nem lehet a vakcina miatt. Ő nagyobb távlatokba gondolkozott.
2021. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok oltásellenes, de ez nem érv
2021. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
79%
Ez tényleg remek érv. Nem vizsgálható, hogy meddő lesz-e, mert lehet, hogy amúgy is az lenne, tehát biztos nem okoz az oltás meddőséget 🤦A tanár helyében visszaadnám a diplomámat. Ilyen érvelést már egy hatodikostól se fogadnék el. (Én is pedagógus vagyok.)
2021. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!