Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem vagyok rákos? Mitől...

Ugye nem vagyok rákos? Mitől fájhat? Hova küld majd az orvos?

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok, és a menstruációm óta (21én múlt el) fáj a bal melle töve, vagyis inkább a hónaljam. És be is van dúzzadva. Megnyomkodtam magamnak nem éreztem csomót, anyámmal is megvizsgáltattam aztmondta úgyérzi hogy a mirigyek vannak kicsit megdúzzadva, de csomóm nincs.

Ugy feszül és sokszor zsibbad a bal karom, úgy fáj, nyom.

Jövőhéten megyek vele dokihoz (nőgyógyász) hogy küldjön el vhova. De ennyi idősen még nincs mammográfia nem??

megvagyok ijedve, ugye nemvagyok rákos?


2010. szept. 1. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Eloszor is: a rak nem faj (sajnos; igy konnyebb lenne eszlelni.)

Aztan, a doki ultrahangos vizsgalatra fog kuldeni, nem veszes, egyaltalan nem faj. Aztan valoszinuleg felirnak valami tablettat, amit beszedsz egy het alatt, es kesz is. Velem is elofordult, konnyen elmult!

2010. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ilyen nálam is volt pár éve, nagyon fájt meg volt ott egy kis csomó, de szerencsére pár nap után elmúlt.
2010. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

juj most ahogy veszem a levegőt ugy nyilallik:S nagyonfáj.

és akkor 17évesen is csinálnak mell ultrahangot már?

2010. szept. 1. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérlek, nem szeretnélek megijeszteni, meg vészmadarat játszani, de anyukám ugyanígy vette észre, hogy rákos. Ugyanezek a tünetei voltak, fájt, duzzadt volt, stb, aztán kiderült, hogy melldaganata van, és már a mirigyeiben is áttétek voltak. Ez persze nem jelent semmit, szóval ne kezdj el kérlek parázni. Majd az orvos úgyis megmondja a frankót jövő héten :)
2010. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hja és mell ultrahangot csinálnak 17 évesen is, ennyi idősen már én is voltam.
2010. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

21:24es sajnálom anyudat:(

de most már nagyon félek:S én még nem akarok meghalni!!!!

2010. szept. 1. 21:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem lesz semmi baj. Azért dokinak mutatsd meg, de szerintem normális, hogy picit megduzzadnak a mirigyek.

A lényeg az, hogy csak mensi után szbad, és középidő előtt a mellett áttapintani, akkor még nyugodt állapotban van.

Mensi előtt vagy közben egyértelmű, hogy sokkal érzékenyebb. Nekem mindig is fájt olyankor.

Úgyhogy nyugi, nem lesz semmi baj.:)

2010. szept. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!