Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bal lapockám és a gerincem...

A bal lapockám és a gerincem között már egy hónapja fáj, az orvos azt mondta h valami ízület gyulladhatott be de semmi gyógyszer nem használ! Mi lehet a baj? Mi fájhat ott?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Amikor nekem volt hasonló a hátamban, pont ott, ahol te írod, akkor a háziorvosom bordaközi idegzsábát állapított meg. Azaz nem ízület vagy izom fájt, hanem a fájdalom idegi alapú volt, azért nem használt semmiféle fájdalomcsillapító, ízületre való gyógyszer, krém vagy masszázs.


Miderysont vagy Mydetont írt fel rá, már nem emlékszem. Attól két nap alatt elmúlt.

2010. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
vagyis nyugtatót ?
2010. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
már rájöttem hogy nem. de ezt az "idegi alapon"-t félre lehet érteni.
2010. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Figyelj csak!

Én kiadósabb, esetleg zsírosabb étkezés után szoktam ezt a "becsípődés jellegű" fájdalmat érezni, és hallottam, hogy az epe kisugározhat oda.

2010. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

azért ez a Mydeton nem semmi.... :S olvasd el ezt :


[link]

2010. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Edzek és az orvos azt mondta h attól lehet de nem edzek 2 hete és ugyanúgy fáj nem nagyon hat semmi!

Röntgenen voltam remélem kiderül valami!

2010. febr. 28. 14:21
 7/14 anonim ***** válasza:
sok helyen egyébként azt írják ha beírod a keresőbe, hogy tartásprobléma lehet.
2010. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én írtam az epét -bocs, most nézem, hogy Neked a bal oldalon fáj, úgyhogy epe kilőve.

Gyógymasszázs nem segítene?

2010. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
azt mondta az orvos is h menjek el de nem lenne rá időm a suli miatt. És nem is nagyon akarok 23 évesen
2010. febr. 28. 14:26
 10/14 anonim ***** válasza:

14:18-nak: idegi és pszichés között óriási különbség van. :-)


Nekem nem okozott a Mydeton semmilyen mellékhatást, nem aludtam be tőle vagy ilyesmi.


De nem is szedtem egy hétig, ahogy az orvos írta, csak a tünetek megszűnéséig. Így most van egy háromnegyed doboz gyógyszerem tartalékba. Azóta még kétszer "csípődött be" a hátam hasonlóképpen, de most már elég egy-két szem gyógyszer, hogy elejét vegyem a komolyabb fájdalomnak. Szóval nekem bevált.

2010. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!