Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellene aggódnom?

Kellene aggódnom?

Figyelt kérdés

Tegnap együtt voltam a párommal. Kb az aktus közepe fele mélyre hatolt amitől felkiáltottam. Utána kezdett el görcsölgetni úgy tudnám leírni mintha egy enyhe áramütés ment volna végig elsőnek a méhemen majd a jobb és bal petefészkemen picit a bal sajogott utána. Az aktus után pedig fájdogált kb lefekvésig ami kb 1 óra volt. Aggódom mert szept 27. -én voltam nőgyógyásznál petefészek gyanúval. Uh-n nem látott semmi viszont fájlaltam a bal petefészkemet. 1 hét antibiotikumot kaptam amit napi 2x kellett bevennem. Nem is volt eddig gond mert a fájdalom megszünt. (bár azóta most voltunk együtt elsőnek)


Mára már jobb picit görcsölget a hasam de a mensimig 3 nap van hátra így ezt ennek tudom be egyenlőre.


Van akinek volt már ilyen? Vagy ez azt jelenti hogy visszatért a petefészek gyulladásom? Jelenleg nem érzem azt a fájdalmat amikor petefészek gyulladásom volt de életembe most volt elsőnek és az is csak enyhe bal oldalon.


Természetesen ha kell megyek dokihoz de már csak mensi után tudok...


Előre is köszi a válaszokat!



2021. okt. 11. 08:49
 1/3 A kérdező kommentje:

Petefészek gyulladás gyanúval*

Bocsi kihagytam 1 szót

2021. okt. 11. 08:50
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy csak egy ideget talált el.

Mint amikor pont azon a bizonyos helyen ütöd be a könyököd.

2021. okt. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Arra tudok gondolni én is, mert iszonyatosan nagyot nyilalt fel. Mindenesetre várok ha lesz bajom akkor megyek a testem úgy is jelez.
2021. okt. 11. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!