Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok!!! A menstruációm már...

XR115 kérdése:

Lányok!!! A menstruációm már 40 napja nem jött meg, aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
16L vagyok szűz, és pár éve van csak menstruációm, még mindig szabálytalan, de ilyen még soha nem volt már eltelt 40 nap és még mindig nem jött meg. Tudtok segíteni? Mi lehet a baj? Aggódnom kéne? Lehet hogy csak simán késik? Mitől lehet ez a késés? Mit tegyek?

2021. máj. 31. 19:58
 1/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem ne aggódj még, veled egykorú vagyok, nekem is pár éve jött meg, és van, hogy még most is kimarad akár 2-3 hónapig, de azután megjön. Ettél ugyanúgy mint eddig? Mert amiatt is kimaradhat..

2021. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nincs semmi bajom sehol semmi nem fáj, semmi más nem történt csak az, hogy késik.
2021. máj. 31. 20:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell aggódnod. Még fiatal vagy, a ciklusod nem állt be rendesen. A menstruációs ciklust alapjáraton is képes felborítani a legapróbb változás, legyen szó egy stresszesebb időszakról, diétáról, utazásról vagy több sportról.

Rendesen beállt menzesz esetén is előfordul, hogy kimarad egy-egy alkalom. Ilyenkor nem kell aggódni, a probléma ott kezdődik, ha ez rendszeressé válik.

2021. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát igaz mostanában nem ettem semmit, mert izgulok egy kicsit a pár nap múlva kezdődő vizsgámra. Csak azért aggódom mert folyton olyan volt hogy elég gyakran jött, így is vagyza de de átlagosan 20-24 naponként jött. Persze voltolyan amikor 28, sőt 14 is de ennyi késés még nem volt. Plusz végig gondoltam és már kb. 4 éve van menstruációm, biztos hogy nem telt el túl sok év?
2021. máj. 31. 20:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nekem is, anyukámnak is és sok barátnőmnek is ingadozik. Egy-két hosszabb vagy rövidebb ciklus belefer. Mindig változnak a hormonok.
2021. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, akkor megnyugodtam.
2021. máj. 31. 20:54
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Mennyire szabálytalan álltalában? Pár napot vagy esetleg heteket is csúszik?
2021. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már mondtam átlagosan 20-24 nap között változik. A legelején volt még olyan hogy 14 napra rá jött meg, azóta már rendeződött egy kicsit de, most már több mint egy hónapja nem jött meg és emiatt aggódtam egy kicsit, de már megkaptam a választ és köszönöm hogy megnyugtattatok.
2021. jún. 1. 10:11
 9/10 A kérdező kommentje:
Lányok újra megjött 41 nap után.
2021. jún. 1. 22:31
 10/10 anonim válasza:
100%
Éljen! Örölök akkor no para :)
2021. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!