Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit volna érdemes tenni?...

Mit volna érdemes tenni? Kitolni, vagy előbbre "hozni" a menstruációmat?

Figyelt kérdés

Pénteken lenne találkozóm, és legutóbb pont akkor jött ez össze, amikor (épp aznap d.e.) megjött. Ma kellett volna elkezdődnie, de a hétvégén viszonylag sok C-vitamin tartalmú ételt/italt fogyasztottam (megfázás), valamint stresszeltem is, nem keveset. Ha most folytatnám citromléivás, stb. - vel félek, hogy pont péntekig tolnám el, de igazából, ha még ma megjönne, se érne véget addig 100%ban...

Köszönöm a válaszokat!

18 vagyok



2021. okt. 11. 15:38
A kérdező szavazást indított:
kitolni
előbbrehozni
7 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Csak szólok, se előrébb hozni se kitolni nem tudod iylen baromságokkal. Az egyetlen működőképes megoldás a hormonális fogamzásgátló tabletta, de az se úgy működik, hogy hopp, most 5-6 nappal később akarok menstrualni, hanem ciklusonként egy napot lehet eltolni.
2021. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De lehet pár napot, hidd el, próbáltam:D
2021. okt. 11. 15:48
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Mivel sem elöre, sem hátra nem lehet módosítani, ezért értelmetlen a kérdésed!
2021. okt. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Akkor hajrá, nem ertem miért teszel fel egyáltalán kérdést.
2021. okt. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Andizsuzsi ***** válasza:
33%
A nagydózisú C vitamin befolyással van a progeszteronszintre, de max 1-2 nappal tudja a lueális szakaszt (ovulációtól a következő vérzés első napjáig) meghosszabbítani, így ezzel semmire sem mész. Hagyd a természetet a maga útján dolgozni, a hormonális működésbe ne nyúlkáljál bele.
2021. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mivel tanácsot szeretnék, hogy mi az okosabb a kettőből:) A továbbiakban kérlek, ha ezt elolvassa bárki is, kérlek ne írd le, hogy lehetetlen, mert nem az, köszi
2021. okt. 11. 15:53
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet tologatni. Gondolom rendszertelen a ciklusod, vagy nem vagy tisztában vele, hogy hogyan kell számolni, ezért hiszed azt, hogy beválik. Ugye nem kell elmagyarázni, hogy a menstruációs folyamatok hogyan zajlanak le? Ezt eltolni, sem előrébb hozni nem lehet, pláne nem napokkal. Azt hiszed meg tudod váltani a világot? Ezer éves tévhit a c-vitaminos ciklus eltolás...
2021. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Igen, nyilván a C vitaminnak annyi hormontartalma van, hogy felborítja a ciklusod... szerinted ha ez így van, akkor miért lehet fogyasztóként megvenni? Sőt, miért ilyen olcsón?
2021. okt. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem rendszertelen, tisztában vagyok vele és tévhit ide vagy oda, működik, nem vagyok hajlandó ezen vitázni többet, ha nem hiszel benne, ne írj választ, köszi!
2021. okt. 11. 15:58
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem hit kérdése. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Tudományos bizonyíték, hogy nem tudod eltolni...
2021. okt. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!