Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt milyen...

Menstruáció alatt milyen fazonú bugyit érdemes hordani?

Figyelt kérdés
2021. szept. 9. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Amilyen neked kényelmes.

Én a tangát alapból ellenzem, szóval nekem bárki mondhatná, hogy menstruációkor azt érdemes hordani.

Én a színét szoktam megválogatni, jobban szeretem akkor a sötétebbeket az esetleges foltok miatt.

2021. szept. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Tangát alapból lehetetlen hordani ha betétet használsz. Én sima francia vagy ezt a snassz bugyit szoktam amit én mama bugyinak hívok. Tangát alapból nem hordok soha, mert idegesít hogy bevág, más részről meg nagyon nem higiénikus.
2021. szept. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Francia vagy tanga, mivel nekem más bugyi kényelmetlen és lehangoló, engem az zavar amikor atlatszik a gatyan a nagyi bugyi meg hogy érzem a vonalat a két fenék “pofámon” 😃
2021. szept. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
#3 hát nem kell olyan testhez tapadó nadrágot felvenni amin át látszik a bugyi. Az a nadrág amin át látszik az vagy legings ami nem nadrág, vagy egy számmal kissebb mint ami kellene.
2021. szept. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Bármelyik vékonyabb skinny farmeron atlatszik 😃😂😂😂 de most te tényleg egy bugyit probalsz veszekedni?🤣
2021. szept. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bugyin*
2021. szept. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Max leggingsen latszik at a bugyi, egyebkent nem nagyon.
2021. szept. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért nem latod mert hátulról nem latod magadat, mindenesetre én itt lezártam a témát ha neked nem látszik át nagyon jó überszuperkirály vagy, de nem, nem csak a leggingsen látszik át, de ha nem látszana akkor sem hordanék azt én személy szerint. Csak a kérdésre válaszoltam úgy mint te.
2021. szept. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs olyan, hogy mit érdemes és mit nem. Hordj olyant, ami kényelmes. Én betétet használok, ilyenkor mamabugyit hordok. Kinek mi.
2021. szept. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sima vagy francia.Ezeken a napokon sötét színűt hordok.
2021. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!