Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása....

Fogamzásgátló abbahagyása. Hogyan? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Szeretném abbahagyni, már 6 éve szedem, kamaszkorom óta. Nem vagyok kapcsolatban, nem látom értelmét szedni, de félek a következményektől. Rendszertelen mensi, gyulladások stb. Olyat is hallottam, hogy kell valamit helyette szedni abbahagyáskor. Ki hogyan csinálta?


Köszönöm!


2021. okt. 12. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Ido kell,hogy helyrealljon minden. Ösztrogén lesz tulsulyban, amig nem urul, bomlik. 8-9 honap.
2021. okt. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyik oka, hogy csomó van a mellemben és az orvos azt javasolta, hagyjam abba. Viszont, ha az ösztrogén több lesz az nem jó, mert attól van csomóm
2021. okt. 12. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell semmit sem szedni helyette. Végig szeded az utolsó levelet utána pedig nem szedsz már többet. Kell majd pár hónap hogy visszaálljon minden.
2021. okt. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Beszedtem az utolsó levéllel és kész. Semmi nem történt
2021. okt. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végigszedtem és abbahagytam. Az első igazi menstruáció 26 napra jött meg. Nekem nagyon erős mellfájdalmam volt a tabletta alatt, azért us hagytam abba, azóta menstruáció előtt egy pár napig fáj, de nem annyira és nem olyan hosszan, mint előtte. Viszont, ami nagyon fontos, hogy szedj vitamint, mert az immunrendszernek egy sokk az abbahagyása. Omega3, multivitamin es D vitamin, amúgy se árt télre :)
2021. okt. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!