Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a mellbimbóm alatt?...

Mi ez a mellbimbóm alatt? Normális?

Figyelt kérdés

Már 2-3 hónappal ezelőtt vettem észre, hogy a bal mellbimbóm alatt borsószem nagyságú valami van. Úgy tudom kitapintani, hogy lehajolok, (így kicsit lóg a mellem, mert kismellű vagyok) és összecsípem a bimbóm alatt a bőrt és akkor érzem. A másikban is érzek hasonlót, de sokkal kisebb. Ha fázok, vagy valami miatt összehúzódik a bimbóm, akkor nem érzem ezt. 2-3 hónap alatt figyeltem, hogy mit csinál: volt amikor elmúlt, egyáltalán nem tudtam kitapintani, volt amikor ki tudtam tapintani, egyik nap lehetett érezni, másik nap már nem. Ma reggel is felkeltem, kitapintottam, rendesen lehetett érezni, határozott csomócska volt, pár óra elteltével meg már alig érezni. Mi lehet ez? Egyébként semmi más tünetem nincs, semmi börelváltozás, kidudorodás, semmi...Másnak is van ilyen? Ugye nem rák? Köszönöm a válaszokat

19/L


2010. szept. 2. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem, mert az mindig kitapintható lenne. Ezzel együtt nem ártana egy doki általi ellenőrzés.
2010. szept. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ez mi lehet? Más valaki nem tapasztalja? Vagy csak én vagyok ilyen mániákus, aki ennyire odafigyel minden kis dologra?
2010. szept. 2. 09:46
 3/3 anonim válasza:

"szintén zenész":)

Én is már már abnormálisan vizsgálom mindig magamat. Édesanyám kórházban melózik és tőle hallok olyan rémtörténeteket, hogy akármit felfedezek magamon méár rohanok orvoshoz:) Szerintem nagyon jó hogy ilyen vagy. nekünk nőknek nagyon fontos a rendszeres önvizsgálat.

Mindenképpen menj orvoshoz ne várj vele. Édesanyámnak ugyanilyen csomócskája van megnézette..semmi gáz jóindulatú kivenni se muszáj de te is mindenképp nézesd meg. Fiatal vagy ráadásul családalapítás előtt úgyhogy ne várj!!!!!!

De ne is parázz feleslegesen. A doki majd megnyugtat.

2010. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!