Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 30 éves férfi vagyok, a...

30 éves férfi vagyok, a mellbimbóm visszhúzódott pár napja teljesen, ill egy apró csomót találtam alatt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


tehát pontosabban: 30 éves férfi vagyok (sajnos egy kicsit túlsúlyos 95kb és 185 cm), azt vettem észre hogy ha lépcsőn megyek lefelé, akkor a bal mellem fáj. Hétfőn megtapogattam és egy apró, borsónyi csomót éreztem a mellbimbóm alatt. Aztán vettem észre hogy a bimbó is visszahúzódott. Ma (csütörtökön) pedig mindkét hónaljamban vettem észre 1-1 kitüremkedést, de ez nem csomó, hanem ha benyomom, lágy tapintású. De nem fáj. Mi lehet ez?


2011. ápr. 13. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Majd ő megmondja ;]
2011. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, holnap tervezem. :) De f*sok tőle hogy mellrák vagy valami hasonló.
2011. ápr. 13. 18:54
 3/9 anonim válasza:
Épp azért menj orvoshoz, mert tartasz a mellráktól. Nálam, bár én nő vagyok, hamar észrevették, élek és virulok. Legalább megnyugtat az orvos, ha nincs baj!
2011. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ma délután megyek dokihoz.
2011. ápr. 14. 08:44
 5/9 A kérdező kommentje:

22:09


És neked mik voltak a tüneteid, panaszaid?

2011. ápr. 14. 08:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Feltétlen fordulj orvoshoz és ne itt várd rá a választ!

Egy időben diagnosztizált rosszindulatú daganatot nagy eséllyel lehet gyógyítani.

2011. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akit esetleg még érdekel, egy ún. gynaecomastia-t állapítottak meg nálam (voltam mammográfián, emlő-UH-n, és megnézett egy emlősebész is). Szerencsére nem problémás, egy hónapig jegelem reggel-este és el kellene múlnia. Június másodikán megyek vissza újra UH-ra és mammográfiára, remélem elmúlik (majd arról is beszámolok). Köszönöm mindenkinek, aki írt!
2011. máj. 4. 08:02
 8/9 A kérdező kommentje:
Mivel nem múlt a duzzanat, szövetet vettek. Sajnos csak vér volt a vételben, de legalább megállapították hogy abban nincsenek tumoros sejtek. 2011. június 16-án megyek belgyógyászati kivizsgálásra. Remélem nem valamelyik szervem hibás működése miatt kerül több női nemi hormon a szervezetembe és alakul ki miatta a bal oldali emlő-nagyobbodás. Szerencsére nem látható, de tapintással lehet érezni ezt.
2011. jún. 14. 20:54
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére megoldódott magától, élek és virulok. :)
2019. jan. 17. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!