Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruaciom, de...

Késik a menstruaciom, de negatív a teszt. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hétfőn kellett volna megjönnie. Egy napnál többet nem nagyon szokott késni. Tegnap csináltam tesztet, negatív, de a terhesség amúgy is ki volt zárva, csak a biztonság kedvéért csináltam. Remelem, hogy nem vagyok terhes.
2021. okt. 14. 06:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ki van zárva a terhesség, ahogy irtad is, akkor hogy lennél az?

Nekem is pontosan szokott megjönni általában, ha nem, akkor 1 napott késik. Erre múlt hónapban 3 nappal elöbb jött meg. Én is meglepődtem, de van ilyen..

2021. okt. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is általában napra pontos, most legutóbb késett 3 napot. Sokat szorongtam/szorongok az utóbbi időben, nyilván az is közre játszik.

Ha nem lehetsz terhes, akkor nem kell félned ettől.

2021. okt. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól is lehet, ha kaptál mostanában oltást, de lehet sima stresszesebb élethelyzet is ami miatt most késik.
2021. okt. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért írtam, hogy kizárva mert csak egy alkalom volt, de a biztonság kedvéért csináltam tetszet.

Nekem még soha nem késett egy napnál többet és nagyon aggódom. :(

2021. okt. 14. 07:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha volt minimum 1 alkalom védekezés nélkül, akkor miért lenne kizárva? Nekem éppen úton az egy alkalmas babám, bár tervezett, csak többre nem futotta a hónapba a váltott beosztásunk miatt.

Ha már késik viszont akkor a teszt kimutatná.

2021. okt. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy más oka van. Nem véletlenül védekezünk.
2021. okt. 14. 08:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha negatív a teszted, nem vagy terhes. Mivel stresszelsz, attól simán késhet. Nem vagyunk robotok.
2021. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem sem késik sosem, viszont mindkét oltás után 3,illetve 8 napot késett, ha esetleg Téged is oltottak.
2021. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oltást már lassan fél éve kaptam, így sajnos más oka lehet. Teszt azóta is negatív.
2021. okt. 16. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!