Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves lányomnak milyen...

12 éves lányomnak milyen egészségügyi betétet vegyek?

Figyelt kérdés

Lassan meg fog jönni neki.

Én always éjszakait használok, de neki valószínűleg az nagy lenne. Lányoktoknak milyen fajtát, és milyen méretűt vesztek?


2021. okt. 14. 09:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát vegyél neki akkor kisebb alwayst pl.
2021. okt. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindegy, mit veszek a lányomnak? A te lányod, te ismered.
2021. okt. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen szárnyasat.


A nagy alatt mit értünk? Ha csak most kezdte, akkor még nem biztos, hogy annyi vér csurog... Tehát nem fontos olyan vastagnak lennie. De azért kérdezz rá.


Vagy a hosszúságra gondolsz nagy alatt? Mert az nem baj, ha minél hosszabb. Én a mai napig nem tudom, hogy hová tegyem a betétet... (Mondjuk nem is igazán használok) Néha a "borsómnál" piros, néha a fenekemnél inkább... Őrjítő.


De szerintem nem kell túl bonyolítani a dolgot. Van választék bőven, de az is inkább csak a marketing miatt.


Nem tudok márkát meg típust mondani, de közepesen vastag, jó hosszú és szárnyas legyen.

2021. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen a hosszúságra gondoltam.

Velem anno anyám soha nem beszélt ezekről a dolgokról. Mindig olyat vett, amelyik olcsóbb volt. Sokszor szárny nélkülit, ami nem volt jó.

Sajnos olyan is előfordult, hogy nem is volt otthon csak 1 db, hiába szóltam.

2021. okt. 14. 10:08
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Bocs, de ennek mi köze ahhoz, te anno mit kaptál?

bemész egy boltba és választasz egy akkora méretet, ami a lányodnak megfelel. Veszel kétfélét, aztán majd választ.

2021. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagy lenne? Az miért lenne gond? Legalább nehezebben ázik át.

De amúgy besétálsz a boltba és leveszel a polcról egy random "normál" betétet, kipróbálja, és ha valami gondja van vele akkor vesztek másfélét.

2021. okt. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem egy felnőtt anya kérdése.
2021. okt. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

#7

Szerintem se, egy felnőtt nő ezen nem problémázik... de akkor mi a célja? :D

2021. okt. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Van itt pár perverz bolond.
2021. okt. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél normál, long és éjszakai szárnyas alwayst meg ob mini silk touchos tampont. Majd kitapasztalja neki mikor melyik jo
2021. okt. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!