Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tesztek a tisztasági/egész...

Mit tesztek a tisztasági/egészségügyi csomagba a gyereknek, ha nomád körülmények közé megy táborozni?

Figyelt kérdés
És milyen kaját csomagoltok, meg mit szoktatok kifelejteni, amire szüksége lenne? :)
2012. aug. 7. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Hát, szerintem tegyél:

ragtapasz,

valami fertőtlenítő(sebre),

szúnyogcsípésre kenőcs,

tusfürdő,

pamacs,szivacs(mosakodáshoz)

fogkefe,

fogmosópohár,

fogkrém,

dezodor,

SZÚNYOG KULLANCS ROVARRIASZTÓ

Hát hogyha több napra megy és csak odaútra kell kaja akkor elég néhány szendvics,esetleg süthetsz muffint.

Nem muszáj:Estére egy rejtványújság, zseblámba, távcső,1 toll is jól tud jönni,ha ott alszik többször akkor tegyél ágyneműt is mert lehet hogy fizetni kell ha ott kérsz(én megjártam vele és nem volt pénzem)szóval pénzt is adhatsz neki de ne túl sokat nehogy lába kéljen!

Sok sikert!

Bocsi ha valamit kifelejtettem!:)

13/L

2012. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőt kiegészítve: naptej, csipesz, hajgumi, tisztasági betét, kézfertőtlenítő, májkrém, iránytű, zokni, zokni, zokni.
2012. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

sampon (+balzsam) ha esetleg vízpartra mennek, le tudja mosni a sok mocskot.

tampon (jó lehet bármilyen vérzés csillapítására, és könnyen lehet vele tüzet gyújtani)

esőkabát sem árthat

nap ellen egy baseball sapka, vagy kendő

2012. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
gumit
2012. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

mennyi idős a gyermek és mennek e felnőttek/tanárok velük ?

csak mert nem mindegy


pl a gyerekeimnek mikor mennek (10, 7 évesek) akkor max naptej szúnyog riasztó fogkefe fogkrém hajkefe tusfürdő

az eü felszerelés a felnőtteknél van

2012. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

elemlámpa mindenképp, akár ha éjazaka ki kell mennie a mosdóba..


az előzőkön kívül mosószer sem árthat, legalábbis én mindig vittem. nem tudom, hány éves és milyen nemű az 'alany', de ha lány és 12-14+, akkor borotva. azt otthonfelejteni kellemetlen..

úgy emlékszem, nem írták elöttem a dezodort.

ha használ sminket, akkor arclemosó + vatta.

ennyi jut így hirtelen eszembe.

2012. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. WC papír

2. fogkefe, fogkrém

3. szappan, törölköző

a többi igény szerint

A nomád táborokba egy napi kaját engednek vinni általában, utána össze szedik, vagy az első közös étkezéskor fel kell rakni mindet az asztalra (meleg, hangyák stb. miatt a sátorban nem maradhat kaja)

Nem én csomagolok, 8-10 éves koruktól maguk pakolnak. Összeírják a vinni valót, átnézem és bele íratom ha kell még valami.

Legyen esőkabátja ,váltó cipője (kényelmes, könnyű: volt hogy papucsot vittek a bakancs mellé, vagy vászoncipőt mostanában szandált)sok zoknit küldjél és három üres nylonszatyrot: " szennyes, szemetes, kajás"

Szép élményeket!

2012. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Igazából 27 éves vagyok és én mentem fesztiválozni, csak ezer éve nem voltam ennyire nomád körülmények között, és gondoltam nincs előrelátóbb az anyukáknál ilyen helyzetben, ezért itt érdemes megkérdezni...

Semmi fontos nem maradt otthon, talán meleg ruha volt kicsit kevés.

2012. aug. 15. 20:43
 9/9 jetizso válasza:
Nem bírlak hogy 27 évesen ILYENEKET meg kérdezel :( persze nem bántásból de azért mégis.. :DD vicces pofa lehetsz
2012. aug. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!