Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggeli felkeléskor hogyan...

Reggeli felkeléskor hogyan véditek ki a hirtelen meginduló vérzést menszeszkor?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor keltek ki reggel az ágyból, akkor hirtelen indul meg nagyon sok vér kifelé ha megvan (mivel alváskor a vízszintes helyzet miatt nem nagyon jön). Ezt hogyan reagáljátok le?

Azonnal kipattantok és rohantok a fürdőszobába, vagy hagyjátok nyugodtan folyni? Kinek milyen praktika vált be?



2021. aug. 6. 11:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Nem indul meg hirtelen.
2021. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lassan kelek fel és irány a vécé
2021. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Eleve az az első, hogy pisilni megyek, akkor is, ha nincs meg.
2021. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem MINDIG elsö, hogy elmegyek WC-re, menzesz nélkül is.
2021. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%

Fokozatosan jön ki,már éjjel is pl egyik oldalról a másikra forduláskor is jön egy-egy adag.

Reggel a maradékot meg elbírja a betét ha megfelelőt használsz.

Nem rohanok.

2021. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Jajj, ez megint a menstruációs fétises. Igen, majd hagyom, hogy a lábamon folyjon a vér, és közben szexin fetrengek az ágyban. Oké, tegyük fel, pont éjszaka jött meg a menstruációd, tehét se betét, se tampon nem volt még benn. A válasz, nem, nem indul meg abban a kerek 15 másodpercben úgy a vérzés, mert hogy szerinted vízszintben csak gyűlik bennünk, hogy bárhol is folyjon, vagy tocsogjon a vécéig. Az előfordulhat persze, hogy éjszaka megjön, ÉS KI IS FOLYIK, de akkor annak reggel már mindegy. Felkelek, kimegyek a vécére, hopsz olyan a bugyim, ha két csepp, ha 5 centis folt, kimosom, veszek fel másikat, mehet a betét, csókolom. De nem folyik úgy folyamatosan, mintha vizet öntenél egy palackból.

Arról nem is beszélve, hogy a nők 99%-a kiszámolja úgy a vérzését, vagy épp megérzi, hogy előtte este már betétet rakjon be. Nekem ha ejszaka hajnal kettőkor megjön, konkrétan álmomból felkelek rá.

2021. aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Irigylem azokat, akik nem ismerik ezt a problémát. :D Belőlem dől a vér gyakorlatilag olyankor. Az ágyból is direkt olyan mozdulattal kelek fel, hogy ne legyen benne az a fázis, hogy "ülök az ágyon", mert egy csomószor probléma van belőle (olyan lesz az ágynemű). És igen, húzok a vécére minél gyorsabban.
2021. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
7 Én sem állítottam, hogy nincs ilyen, hogy valakiből "dül a vér", főleg egy jó kis tüsszentésnél. De akármilyen erős is volt, nem lettem nyakig véres a vécéig, nem folyt a lábamon sem a vér, amit a kérdező hallani akart. :D Nem néztem ki úgy, mint aki harcolt egy medvével. Nyilván sietek a vécére én is, de az akkor sem egy órás út, hanem 5-15 másodperc.
2021. aug. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
A betétbe folyik bele, meg utána a vécébe, nem a lábamon végig. De én sehol nem látok olyat, ami arra utal, hogy a kérdező ezt akarta volna hallani.
2021. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
Rohanok persze. Az első éjszaka ami ilyen kritikus. Végül is, kibírható
2021. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!