Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A koronavirus elleni oltás,vak...

A koronavirus elleni oltás,vakcina milyen mellékhatásokat okoz,egy 42 éves nőnek, és egy 49 éves nőnek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 15. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám lassan 60, rákövetkező nap kicsit rossz volt a közérzete, aztán kb ennyi.
2021. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

A legtöbb embernél semmilyen mellékhatás nincs, kortól függetlenül.

Anyukámnak (70), apukámnak (75), anyósomnak (60), sógornöimnek (42, 46, 47, 49), sógoraimnak (47, 49, 52) másnap kicsit levertek voltak, es volt az egész.

2021. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nagy eséllyel az égvilágon semmit. Kis eséllyel keress rá az általarok kapni kívánt konkrét oltás mellékhatásaira.
2021. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#pocak?? Babát vársz? A nőgyógyászt is megkérdezhetnéd, de tudtommal gyengeség, vegtagfájdalom, esetleg rövid ideig láz, amiket hallottam.
2021. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Kiszámíthatatlan!
2021. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos nem tudni. De barmrelyik gyógyszerre érvenyes ez.
2021. okt. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mi falunkban a doki csak kínait kapott, a falu nagy része elfogadta. Pár fiatal volt csak, aki elutasította. A mintegy 150 oltottból egyről sem hallottunk problámát. Pedig velünk szemben lakik a falu fő pletykafészke, aki mindig mindenkiről mindent tud. Az oltásnak már fél éve, és úgy tudom, senki sem betegedett meg a mutánsba, vagy ha meg is kapta, nem tudott róla, nem volt tünete, hatott az oltás.
2021. okt. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem is kiszámíthatatlan, mindenkinek egyéni a szervezete és hogy épp milyen "állapotban" van az immunrendszere, tehát valószínű másként reagál. Nekem az furcsa, hogy több fórum van, néhol szinte mindenkinek "lazán" lement, vagy alig érezte meg. Másutt meg nagyon sok mellékhatásról tesznek említést, és kevesebben, hogy "észre sem vették" - amellett, hogy mindenki mást kapott, tehát vegyesen.

Nekünk a családban és közeli ismerősök (ez kb 35 ember) között különféléket kaptunk (kínait, pfizert, modernát, oroszt). Tehát teljesen vegyesen. Volt valóban elég sok, akinek semmit nem okozott - végülis ötünknek voltak gondjai.


Ketten nagyon kikaptuk a rossz lefolyást, minden létező mellékhatással - háromnak 1-2 napos problémáik voltak, - a többinél valóban csak egy kis karfájás, vagy az sem, tehát abszolut tünetmentes. Nálunk ez a kb 35 ember 42 - 82 évesig korosztály, de zömében inkább 65 felettiek) tehát nehéz "megjósoni" előre, hogy lesz-e valami.


Nekem az első után nagyon durva 11 napom volt, a második után ugyanaz, de negyedik napon "lecsengett" - viszont azóta kb 5-6 hetente visszajön egy szapora pulzus, végtaggyengeség, hasogató fejfájás, szaggató heves ízületi fájdalmak - kéz,csukló, térd, csípőforgóban és "álomkórsággal" párosul, majd leragad a szemem egész nap "csíp" - hát mit mondjak, kellemetlen sajnos. Nagyon aktív nyugdíjas vagyok, sok kerti munkát végzek, több vitamint eszem, csak kevés vérnyomás gyógyszert és sokat teázok - remélem azért egyszercsak abbahagyja :-) Mami71

2021. okt. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Aki szervezetének hasonló vírussal se volt még sose dolga, annál előfordul erősebb reakcióként hőemelkedés fél napig.
2021. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!