Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy toljam el sürgősen a...

Hogy toljam el sürgősen a menstruációm???

Figyelt kérdés

sok helyen láttam h a citrom meg a vitamin meg sok dolog segítene a menzesz eltolásába de nemtudom melyik a jó es találkoznék a barátommal őszi szünetben (23-3) valamelyik nap de valószínű hogy csak 25. után tudunk es pont akk jönne meg...es az a baj hogy en nagyon hasfájós vagyok ilyenkor, nemtudok semmit se csinálni sírásig fáj a hasam aludni se tudok a 6napból 4ig legalább fáj (semmi se segit) es alapból is jobb lenne a közérzetem ha nem jönne meg (a barátommal már nagyon rég együtt vagyunk nem az a baj hogy szégyelném meg semmi, mindent megtudunk beszélni és támogatna ha meg is lenne de aki lány tudja hogy mégis csak jobb ha nincs meg és ha tenni tudok azért hogy ne jöjjön meg most akkor megtenném amit tudnék mivel mostanába kevésszer tudunk találkozni így szeretném ha tali után jönne meg inkább) de nemtudom mit csináljak..🙁

Megköszönném a segítséget ha valaki tudná biztosabbra mint amit az internet közöl.♡



2021. okt. 17. 16:56
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

HIDD MÁR EL, NEM LEHET ELTOLNI SEMERRE!

Az ilyen hülye babonák nem érnek semmit, az egyetlen szerencse, hogy a legtöbb legalább nem is árt.

HA meg ennyire fájdalmas a menzeszed, akkor menj el nögyógyászhoz, vizsgáltasd ki az okát.

2021. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sem lehet eltolni, csak aki fogamzásgátlót szed, az nem tart szünetet, de soha nem próbàltam ki. Valami erős gyógyszer fájdalomra nem segít? Pl cataflame?
2021. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell találkozni a barátoddal vagy ezt figyelembe kell venni, problem solved.

Nem hiszem el, hogy annyira ösztönlények vagytok, azaz állatok, hogy szex nélkül nem tudtok meglenni.


A közérzete nagyon sok nőnek rossz e tekintetben, de hitem szerint ez olyan, mint a qi, azaz egyedi...

2021. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha ekkora a fájdalom, ideje lenne orvoshoz menni
2021. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem szedsz fogamzásgátlót, akkor sehogy. Ez pedig nem felhívás, hogy most kezdj el szedni, mert az se néhány nap alatt fog működni, ahogy te akarod.

Ha ennyire durva görcseid vannak, legalább voltál már vele nőgyógyásznál? Mert azon viszont lehet tudna segíteni a doki és menzesz alatt is tudnál szexelni.

2021. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
3as sok nőnél nem az van hogy rossz a közérzet. Én az első napon elájulok, hányok, megy a hasam, enni se tudok stb...ez nem kis rossz közérzet
2021. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem töltsd a szünetet a bioszkönyveddel.
2021. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
12%
6, talán kezeltesd magad!
2021. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
76%
8-as nem mindenki egyforma.
2021. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
90%
Nincs segítség, házi praktika nem befolyásolja a hormonrendszered! Összebújtok szex nélkül, vagy megoldjátok kádban, zuhany alatt, vagy az ágyban törülközővel.
2021. okt. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!