Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy van ez a ciklus zavarokka...

Hogy van ez a ciklus zavarokkal?Csak nőknek!(Bővebben lent.)

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasni, hogy bizonyos covid elleni oltások után sok nőnél átmeneti cikluszavar áll fent. Ezt tapasztalom a környezetemben is. Azonban az "oltáspártiak" arra hivatkoznak, hogy ez covid fertőzés után is van. Olyannal még nem nagyon találkoztam. Szeretnék egy kis felmérést, hogy tisztább legyen a kép. Kérlek, csak akkor szavazz, ha kaptál oltást és/vagy átestél a fertőzésen.Köszönöm, ha válaszolsz.

2021. okt. 18. 11:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

És aki babát szeretne és oltat? És nincs fél éve, hogy várjon, mert mondjuk 35 felett van?, de közben meg nem látják el normálisan, ha nem oltott?

Tehát patthelyzet, ha oltanak kockáztatsz, hogy fél évig se jössze helyre, és mondjuk 38 éves vagy, amikor számít fél év, ha nem oltatsz akkor kockáztatod a covid-ot vagy azt, hogy kb. le fognak köpni még magán dokinál is, hogy nem vagy oltva.

2021. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11 van aki pocakkal is oltat, mert csak az első variáns nem volt veszélyes a kismamikra.
2021. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de pl. én lázas típus vagyok,csecsemőként lázgörcsöm is volt nem egyszer, kamaszként dokit kellett hívni, mert nem ment le influenzánál a lázam ez kétszer volt. Egy náthánál is hőemelkedésem lesz, kaptam már influenza oltást, többször is, azután is lázas voltam 1 napig mindig, ez terhesen elég veszélyes, főleg, hogy akkor még jobban reagál rá a szervezet. Ismerve magamat biztos, hogy belázasodnék.
2021. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%
Covidtól meg nem lennél lázas? :D
2021. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

10. orulok a valaszodnak, nem karorvendesbol, de picit megnyugtat…

oltas elott nekem is “tankonyvi” volt a ciklusom, orara pontos, hasznaltam fogamzas gatlot, nyilvan akkor is pontos volt, a covid ota nem hasznaltam (mert max maganba mehettem volna feliratni, amit nem tudtam megengedni magamnak) es tovabbra is pontos volt, max 5-6 napig tartott.


nyaron kaptam a ket Pfizer oltast, ket het kulonbseggel, hozzateszem lelkesen jelentkeztem, hogy utana utazhassak kulfoldre, es azota:

-minden honapban 2-3 napot kesik, vagy eppen siet

-hokozi pecsetelo verzesem van minden honapban, amit korabban 1 kezemen meg tudom szamolni hanyszor fordult elo a 11 ev alatt, amiota van ciklusom

-a megszokott 5-6 nap helyett 9-13 napig tart.


nem tudok rola hogy atestem volna a betegsegen, de emellett eros hajhullasom is jelentkezett, es eleg fura memoria zavarok, ilyen problemam pedig sosem volt korabban (pl nem ugrik be a kollegam neve, akivel evek ota dolgozom egyutt, vagy a mondat kozepen elfelejtem hogy mirol beszelek, mintha jol fejbe vagott volna valaki)


remelem igaz, hogy max fel ev alatt elmulik, de biztos hogy nem kerem a 3. oldast ilyen tapasztalatok kozott… inkabb essek at rajta, es ha annak lesz ilyen mellekhatasa, akkor ez van, de szandekosan nem okozok magamnak ilyen panaszokat ujra, ha egyaltalan helyrejon..


nem hiszem hogy a szajkozott stressz okozza, mert akkor inkabb 2020 elejetol borult volna fel es az oltas utan allt volna helyre, amikor megnyugodtam hogy vegre utazhatok, es minden visszaall majd a regi kerekvagasba

2021. dec. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!