Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az abortuszt ellenzők általába...

Az abortuszt ellenzők általában mind vallásos emberek vagy vannak köztük ateisták is?

Figyelt kérdés
2021. okt. 19. 01:16
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Àltalaban vallásosak
2021. okt. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Jelen. Ateista vagyok, mint a beton, de nem értem, hogy lehet mást tekinteni az élet kezdetének, mint a fogantatást.
2021. okt. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom melyik a rosszabb, az abortusz vagy a rengeteg vallás amivel hülyítik az embereket
2021. okt. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Argloss ***** válasza:
66%

Nem feltétlenül van összefüggésben. Van aki minden élet elvételét rossznak tartja, meg van aki úgy gondolja, hogy néha jobb meg sem születni.

Azt mindenképpen problémásnak tartom amikor valaki gyakrabban jár abortuszra, mint fogorvoshoz.

2021. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Én vallásos vagyok és azt gondolom, hogy pl egy 12 éves lanyt megerőszakolnak, és terhes lesz, akkor nyilvan ne tartsa meg, de ha vlkik egy parkapcsolatban élnek pl 17 évesek, es szeretik egymast, cdak becsúszott a baba, de ők még nem alartak, akkor tartsák meg, mert két egymast szerető emberről van szó...

22n

2021. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Ja, mert a tini szerelmek köztudottan olyan sokáig tartanak. És mit tud adni két kamasz, kereset nélkül, érettségi előtt egy évvel egy gyereknek? Ha valaki nem akar gyereket, akkor csak a gyerekkel cseszel ki! Mindig azt fogja érezni h nem akarták, hogy teher, hogy minek él. Így is annyi lelki beteg fiatal van, így is annyi szar szülő van. Nem kell több. Az élet nem mindig ajándék.
2021. okt. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
#6 Ezért nem kell felelőtlenül szaporodni, tini korban már szexszelni úgy, hogy a következmények semmilyen formáját nem tudják vállalni. Azért álljunk már meg! Tinikről beszélünk, nem amőbákról. Aki tudja a szerszámát használni, annak az eszét is illene. Jah de bocs, ha túl sokat várok el gondolkodni tudó, döntéseket hozó emberi lényektől. Egy felnőtt párkapcsolatról meg ne is beszéljünk. Ha egy becsúszott gyerek tönkreteszi, az nem is volt kapcsolat. Tud, tudom, semmilyen védekezés nem 100%-os, de ezt tudjuk is jól, tehát mindig benne van a pakliban, hogy becsúszik. Nincs értelme drámázni emiatt. A kockázat mindig ott van és ezt tudják is azok, akik szexszelnek. Akik mégsem, azoknak még nem kellene a szexuálitással foglalkozni. Bosszantó, hogy mindenre van valamilyen hülye kifogása a buta népnek, pedig tudjuk, hogy mindennek az életben van kockázata. Jah és félreértés ne essék, a testi erőszak által létrehozott terhesség nem tervezett, egy 13 éves gyereket nem kényszeríthet senki, hogy egy ilyen trauma után még kihordja és megszülje a gyereket. De aki tudatosan szexszel, az gondolkozzon is. Egy 17-18 éves nem gyerek. Ha arra van esze, hogy szétrakja, legyen arra is, hogy vállalja a következmények. Ha behoznának egy törvényt erre, egyértelműen lecsökkenne az abortuszok száma. Az emberek elkezdenének gondolkodni, nem csak cselekedni kedvük szerint. Azt nem mondom, hogy nem durva lenne elsőre, de lássuk be, segíteni, az emberekre ráférne a tanulás.
2021. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

“ A kockázat mindig ott van és ezt tudják is azok, akik szexszelnek “

Persze, a teherbeesès kockázata, és egy abortuszon átesni éppen elég lelki teher.


Nem mindenki akar gyereket, és erre azt mondani, hogy az ne is szexeljen, csak szimpla hülyeség . A szex élvezet. Csak a keresztény nézetek szerint az egyetlen lényege a gyereknemzès.

Nem tudom te hol élsz, de 17-18 évesek még gyerekek, ha a törvény alatt nem is. 90%uk tanul, és önàlló keresettel nem rendelkezik, szülőkkel èl.

Miért jó szerinted már lètező emberek életét tönkretenni vègleg? Mert annyira véditek egy életképtelen embrió életét, de közben szartok azokra akik már élnek. A kettő lehetőség, hogy elcseszik az életüket, kiesnek az iskolából és felnevelnek egy gyereket aki azt fogja érezni, hogy sose akartàk VAGY beadják a rendszerbe, ahol 18 éves koráig tönkre megy teljesen mentàlisan, majd 0 tőkével kivágják az utcára, mivel az egyetlen valóban örökbefogadott “kategória” az egészséges fehér kisbabák.


Azzal, hogy szülésre akarjátok kénszeríteni a nőket, MINDENKINEK ártotok. Hányan dobják kukába a már megszületett babát? Hànyan nevelik fel egy mérgező környezetben, fizikális bántalmazásban , mivel a tönkrement életükért a gyereket hibáztatják? Hány alkalmatlan szülő van így is (pedig a többség szándékosan vállalt gyereket)? Valamiért nagyon meg akarod büntetni az embereket, csak mert rendelkeznek a saját testük felett, de ott rontod el nagyon, hogy szerinted ezzel az embrión segítesz. Belekényszeríted egy olyan életbe ahol szenvedni fog, ez kinek jó?

2021. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

"Mert annyira véditek egy életképtelen embrió életét, de közben szartok azokra akik már élnek."

"Azzal, hogy szülésre akarjátok kénszeríteni a nőket, MINDENKINEK ártotok. Hányan dobják kukába a már megszületett babát?"

Ez az, ami miatt sohasem lesz egyetértés, és amit sohasem fogok megérteni ateistaként sem. Hogy a kukába dobott újszülött a végletekig felháborít, de az embrió, az még csak nem is él.

2021. okt. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok vallásos, vagy van isten vagy nincs. De szerintem egy kis gyilkosság az abortusz, mert ez az egyedi ember genetikailag ember, fejlődik, az életének az idővonala elkezdődött. Nem látok morális különbséget az abortusz és egy szintén még tudatlan, újszülött megölése között.
2021. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!