Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hette alhasi görcsök van te...

Elvira Szalai kérdése:

3 hette alhasi görcsök van te reggelre piros csoposgo verzesem van?

Figyelt kérdés
Sziasztok valakinek volt mar oylan tünet alhasi fajdalom tartot 3 hetig melled is erzekeny volt meg duzat? En sajnos reggel ugy jartam meg jott piros vezesem van csöpög mind a csapbol a vizz radasul hasam ajja is fajj enyhén szurkall valaki ejjen tapasztalatot? Esetleg izgulok nagyon
2021. okt. 19. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen tapasztaltam. 20 éve, hogy minden hónapban menstruálok, mint minden egészséges nőtársam. Nem tudom mi a rendes kérdés, ezt hámoztam ki ebből az okádékból amit ideköptél.
2021. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a fb profilod.
2021. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Okborben 5 diken volt pecset mennsim az otta kivantam mindent mellem iz kemyen lett ma reggel piros verzesem jonn bem sok enyhen? All hassi görcseim is ugyan ugy meg marat
2021. okt. 19. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Te tényleg ilyen ostoba vagy, vagy trollkodsz?
2021. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy jott ide fb... En nem eszt irtam na mind1 majd a doki meg monyga penteken
2021. okt. 19. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást...A dokinak...
2021. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!