Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket a fenekem az anuszom...

Viszket a fenekem az anuszom körül nagyon. Gyakran ki is szárad ott a bőr akkor megjobban Viszket. Mitől lehet ez? Milyen krém lenne jó rá? Igyekszem nem vakarni. Valameddig sikerül, aztán kezdődik elölről. Jól kivakarom , aztán nedvedzik.

Figyelt kérdés

2021. okt. 20. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Milyen alsót hordasz? Mivel tisztálkodsz? Nagy wc után csak papír/nedves wc papír/megmosod? Szőrteletíted?
2021. okt. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pamut alsót hordok. Tusfürdővel fürdök. Csak WC papirt használok,nem mosom meg utána. Miután kitorlom azután viszket a legjobban. Igen a múltkor le borotvaltam majd még vesztem utána.
2021. okt. 20. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Aranyér

2. Féreg

2021. okt. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem csak féreg vagy aranyér lehet. A féregnél jellemző, hogy éjszaka viszket. Ez inkább irritációnak vagy szárazságnak imponál, de orvossal meg kellene nézetni. Próbáld meg a kamillás ülőfürdőt. Esetleg wc után nedves törlőt használj. Anno nekem is úgy viszketett, hogy valami borzalom, mindenki azt mondta aranyér, aztán az orvos azt mondta ez nem az, hanem dermatitis, írt fel szteroidos kenőcsöt és 2 nap alatt elmúlt.
2021. okt. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tusfürdőt váltsd le intim mosakodóra vagy érzékeny bőrre való tusira. Egy ideig ne borotváld, esetleg hámosító kenőccsel kenheted egy ideig. Neogranormon pl. Szerintem is irritáció.
2021. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Körömvirág krémmel kell kenegetni. Ez a leglogikusabb csomagolású. Üdv! [link]
2021. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak veled fordul elő, ezzel én is szoktam így lenni, valóban sima wc papírral teljesen tiszára nem annyira ki pucolni mind pl ki mosni, én is csak papírt használok, az miatt is lehet viszkető érzés minimálisan törlés után olyan maradt, de akár be izzad a fenék, meg vakarni lehet, én is igen meg szoktam vakarni viszont utána nekem nem viszket, meg vakarásról van szó nem durván, alsó gatya ne dörgölje Ki, sebes tud lenni, volt olyan hogy el felejtkeztem és farmer nadrág volt rajtam boxer alsó nélkül veszem fel a farmerokat, pont oda nyúltam meg vakarni farmernak varrás része kicsit durva volt neki, minimálisan vérzett.
2021. nov. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!