Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos hüvelygomba?

Folyamatos hüvelygomba?

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál már többször is a gyógyszerek, kúpok, krémek csak kis ideig segítettek aztán mindig visszajött.

Általában menstruáció után jön elő és elég sokáig tart.

Probálkoztam sokmindennel már az évek alatt, probiotikumos szerek, irrigálás stb. Semmi nem segít mindig visszajön.

Valakinek esetleg van vagy volt ilyen? Mi segített?



2021. szept. 24. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Sorstársam vagy, így engem is érdekelne. :)

Bocsi ha nem írok hasznosat. :(

2021. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg nagyon-nagyon hosszú ideig kéne kezelni. Mint pl. a lábgombát, hetekig, akár hónapokig.
2021. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy egyidejűleg a táplálkozásodon is változtatni kellene. Nekem a finomított szénhidrátok elhagyása segített.
2021. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3as válaszoló

Pontosan miket hagytál el teljesen? Van amikor azért becsúszik egy -két dolog?

Igyekszem én is ezen változtatni és pl kevesebb cukrot is enni mert ugye az sem tesz jót, de elég nehezen megy sajnos.

Szedek grapefruit cseppet mert nagyon sok jót olvastam róla, ártani szerintem nem árthat de hátha hosszú távon segít, sajnos még ennek sem érzem a hatását

2021. szept. 24. 20:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A cukor táplálja a gombát, így érdemes elhagyni a finomított cukrot, helyette pl eritritet használni. Gyümölcsökkel is óvatosan, én a tejet is kiiktattam egyébként,bár elvileg azt nem muszáj. Amikor gyógyszert kaptál,meddig szedted? Több hónapba is telhet egy teljes kezelés. Emellett érdemes hetente 1-2x hüvelyi probiotikumot is használni. Próbáld ki az Ellen probiotikumos tampont is!
2021. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kemény diéta , én is csináltam, de megéri, mert több éve semmi ilyen panaszom nincs!

Gomba, bor, aszalványok, gyümölcs, minden amiben cukor, élesztő, sör, liszt, tészta , tejtermék, kizárva. 3 hónapig csináltam és minden rendben azóta is

2021. szept. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amúgy gyógyszert is kaptál rá? Olyat, amit be kell venni? Vagy csak helyileg lett kezelve? Nekem már 12-14 évvel ezelőtt is írt fel a nőgyógyász nemcsak hüvelykúpot, hanem tablettát is, ami csak egyetlen darab volt különben, de kellett a hatásos kezeléshez, mondta is, hogy ez még a vérből is kiirtja a gombát.

Nem az emésztőrendszert kell kezelni diétával meg ilyenek, hanem rendesen gyógyszerrel kiirtani az egész szervezetből. Ha a gyomrod, beleidet akarod kezelni, szedj probiotikumot. Nehogy már ne egyél tejtermékeket hónapokig, tiszta kalciumhiányos lennél.

2021. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves hetes! Az ugye meg van, hogy rengeteg ember nem bír tejterméket fogyasztani, mert allergiás! Mégis el vannak valahogy, más nem beveszi a kalcium tablettát 🤷🏻‍♀️. Amúgy meg minden a belekben dől el, mert ha az egészséges akkor ott tud felszívódni a sok vitamin! Igazad van inkább szedjen be valami gyógyszert mint sem diétàzzon, figyeljen a teste jelzéseire , tönkre logikus. Az is meg van, hogy mindenkiben létezik a candida, csak a sok szénhidrát és cukor hatására ami táplálja elszaporodik 🤷🏻‍♀️. Olvass kicsit a neten.
2021. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon okos vagy, előző! :D
2021. okt. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!