Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A petefészek ciszta műtétet...

A petefészek ciszta műtétet hogyan végzik? Mennyi idő? Ha valaki esett át kérem írja le a tapasztalatait köszönöm. 🥺

Figyelt kérdés

Sziasztok. Július óta van 3cm beverzett cisztam es azota sem akar elmulni. Azota rendellenes vérzésem van minden hónapban 2x van meg. Nagyon görcsölok mind2nel. Mikor meg nincs meg sokszor szur a bal betefeszekemnel. Ma felhivtam a nőgyógyászom es o mondta hogy mi a teendő. Tudom nem nagy de nagyon fájdalmas es a rendellenes vérzés is kellemetlen. Nagyon fáj. Sokszor menni is alig birok mert ugy jobban görcsök.


Előre köszönöm a válaszokat!



#ciszta #műtét #Hogyzajlik
2021. okt. 21. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Laparoszkóppal műtenek ilyen esetben, sokkal gyorsabb a felèpülès, és ha minden rendben már másnap mehetsz haza. Én már két ilyenen vagyok túl
2021. okt. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Azt megkerhetnem hogy írd le hogy zajlott?🥺
2021. okt. 21. 15:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor megvolt az időpont, el kellett menni altató orvoshoz, vért vettek, ekg ilyesmi.. Műtét előtti délután nem lehetett enni, inni is csak estig, reggel már nem. Reggel a kórház felvett, àt öltöztem, és az őrzőben vàrtam, hogy értem jöjjenek. A műtèt nekem két óra volt, endometriózis miatt, kicsit zűrzavar van bent. Három kicsi lyukat csinàltak, èbredès után fàztam nagyon, és nagyon szomjas voltam. Azt a napot szinte àt aludtam. Màsnap jöhettem haza. Varratszedès nekem egy hètre volt. Első pár nap feszült a hasam, de teljesen kibírható. Én nagyon görcsölök mikor megjön, ahoz viszonyítva, a műtét kevesebb fàjdalommal járt.
2021. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ertem. Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Kedves vagy hogy időt szántál rá.

Csak kicsit megilyedtem mert ilyen még sosem volt és nem tudtam mi hogy lessz.

De most már tudom. Köszönöm szépen.

2021. okt. 21. 19:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Èrthető, az első előtt reszkettem, sírtam èn is. Nem tudjuk milyen lesz. De tényleg nem vèszes. Ami a legrosszabb benne, az hogy felfújjàk a hasunkat gàzzal, az feszít, mèg a vàllamnàl is èreztem. Minèl többet mozogtam, annàl jobb lett. De az sem nagy fàjdalom, csak kellemetlen. Ja és ami kimaradt, fogsz kapni vèrhígító injekciót, amit vagy magadnak adsz be, vagy megkèrsz valakit. Nekem 10 volt, estènkènt oltott be egy ismerős. Jó egèszsèget kívànok neked.
2021. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Mostmar tudok mindent nagyon szépen köszönöm. Azt az injekciót mindenképp fogok kapni?😕
2021. okt. 21. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!