Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel az édesanyám petefészekr...

Lovejoy kérdése:

Mivel az édesanyám petefészekrákos és nem szeretném elveszíteni, volt olyan köztetek aki kigyógyult ebből a szörnyű korból és hogyan? Ha lehetne részletes információt kérek. Bármilyen tapasztalatot szívesen fogadok.

Figyelt kérdés

2019. nov. 29. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom, ki fogják venni a petefészkét. Ha nincs áttét, akkor jó esély van a gyógyulásra. Az én anyukám mellrákos volt. Levették a fél mellét, végigcsinálta 1 éven keresztül a kemo kezeléseket és meggyógyult. Szerintem olyankor nagyobb esély van, ha teljes egészében eltávolítható testrészről van szó.
2019. nov. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat és örülök az anyukád gyógyulásának!
2019. nov. 29. 08:20
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Erről nem tudok sokat,de tiszta szívböl kivánom az édes anyukád mi elöbbi gyogyulását.
2019. nov. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egy ismerősöm barátja szintén rákos. Nem petefészekrák de tanulságos eset. Megműtötték, kapja a kemoterápiát is. Igaz nem Magyarországon, de csodálkoznak az orvosok, hogy miért viseli olyan jól a kemoterápiát. És hát azért, mert egyrészt élni akar, másrészt ami nagyon fontos egészségesen él. Erősíti az immunrendszerét gyógyteákkal, gyümölcsökkel, helyes étrenddel, mozgással. Cukor fogyasztását minimalizálni kell. Sok olyat kell enni ami rákmegelőző hatású pl. rukkola. Vagy amiben sok az antioxidáns, sötét gyümölcsök, gránátalma, szeder, szilva, áfonya. Pl. házi szilvalekvár ha lehet cukor nélküli), napi szinten fogyasztani ajánlott, ez a srác is ezt csinálja. Gyógytea: pl. orbáncfű. Érdemes tájékozódni pl. györgytea.hu, akár személyesen is Gyuri bácsitól.
2019. nov. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek a jókívánságaitokat és a hasznos információkat!
2019. nov. 29. 09:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Természetes,hogy nem szeretnéd elveszíteni.Nem tudom mi az ellátási prozokoll erre,de én úgy tudom,hogy az nagyon agresszív,hamar ad áttétet,ergo szerintem a műtét lehetne az ami erre a legjobb megoldás már,ha lehetséges,de függ kortól is.Minél idősebb annál lassabbak ezek a folyamatok.
2019. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett anyukáddal? Sajnos az én anyukám is ebben szenved, hamarosan műtik. :(
2023. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!