Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a testápoló szerű...

Normális a testápoló szerű hüvelyváladék?

Figyelt kérdés

Szeretkezésnél illetve masztizásnál is tapasztaltam, hogy belül a hüvelyváladékom olyan mintha nyomtam volna egy borsónyi fehér testápolót az ujjamra és azt elkenném. Nincs folyásom a bugyimon csak pár apró folt szokott lenni. Viszont ez a testápoló szerű váladék mindig a hüvelyemben van a ciklus minden napján. Nem viszket, ha rákerül a nagyajkakra nem csíp. Ízre savanykásnak mondanám talán kb mint a joghurt vagy kefir 🙄

Peteérés környékén sem volt nekem ez a kifolyó nyák amit mások tapasztalnak, hanem mikor az ujjamat dugtam fel láttam nagyon kis darabka zselé szerű valamit a fehér váladék mellett. Mindez normális? Másnak is van ilyen hüvelyváladéka?



2021. okt. 21. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem normális mert nekem is ilyen. Majdnem mindig mikor nem menstruálok, néha sárgásabb néha fehéres de pont olyan amilyennek leírtad. Szex utan sokszor megijedtünk hogy bennem ment el párom de az csak én voltam.
2021. okt. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális
2021. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ami nem színes, büdös, viszket, az normális.

1-es Ijedezés helyett kezdjetek el védekezni, sokba kerül egy gyereket felnevelni, az óvszer sokkal gazdaságosabb.

2021. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
3-as sajnos nálunk a védekezés egyik formája sem opcionális de köszi a tanácsot, mindent tudok a biztonságos szexről és annak hatásairól. Nem jellemző az ijedezés, csak az első alkalommal hittük a váladékra hogy más.
2021. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es Ezt kifejtenéd?
2021. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

"Szex utan sokszor megijedtünk"


"Nem jellemző az ijedezés, csak az első alkalommal hittük"


Kissé ellentmondásos.

2021. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És amúgy az nem gáz hogy nagyjából a nap közepére olyan mintha lepedékes lenne a csiklómnál illetve a kisajkak nagyajkak találkozásánál? Főként akkor veszem észre mikor kitörlöm pisi után és a szemérdombombra ilyen kis hámsejtszerű darabok kerülnek.

2021. okt. 22. 22:53
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es ugyanez van most nekem is. Eddig nem volt ilyen, viszont ugxanaz amit te írtál. Én sem tudom mi lehet mert nem büdös csak olyan furi fehér van a csiklóm körül meg a kisajkakat ha széthúzom. Kb egy nap egyszer kitörlöm ott rendesen amikor észreveszem. És nekem is ilyen fehér váladékos.
2021. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, voltál vele orvosnál, azóta is így van nálad? Nekem menstruáció alatt nem olyan csak a többi napon emiatt is gondolom hogy a minimálisan kifolyt hüvelyváladék kerül oda és tapad meg. Az lehetséges?
2022. jan. 17. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!