Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik, mit tegyek?

Késik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 napja késik, mit tegyek hogy megjöjjön végre?

Nálam évente 1-2 hónapban megesik az ilyesmi, pláne az első együttlét óta (akkor -kb másfél éve - teljesen felborult), illetve mindig védekezünk is. Ezért sem aggódtam eddig különösebben.

Most viszont már zavar.

Tudom, a terhesség sosem kizárható, viszont egyelőre még nem akartam tesztet venni a fent leírt dolgok miatt sem.

Nem is ilyen jellegű válaszokat várok. Inkább véleményeket, hogy abban az esetben ha a terhesség kizárható, mi más baj lehet.

És persze érdekel, mások is voltak-e hasonló helyzetben.


- Védekeztünk

- Olykor előfordul nálam ilyesmi

- Néha fáj a hasam, mintha meg akarna jönni, de aztán mégse

- Minimális fehér folyas volt, bár nálam (vagy másnál is?) menstruáció előtt is szokott lenni

- Tegnap egy kis barna is volt a WC papíron, de ennyi

- Most megint érzem a hasam


Aggódom egy picit, hiába volt már hasonló máskor is..

Valaki nyugtasson meg/segítsen :(


19/l



2021. okt. 25. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes
2021. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha előfordult már korábban is, én elmennék nőgyógyászhoz PCOS gyanújával. Nekem is kivizsgálták, mert nekem szó szerint 2-3 havonta van mióta világ a világ. Nem találtak semmi elváltozást, azt mondták hogy genetikai eredetű lehet, nem kell vele foglalkozni... annyi hogy kicsit nehezebb lesz teherbe esni. Menj el, ultrahanggal megnézik a petefészkeidet hogy rendben vannak e.
2021. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia.

Sokszor előfordulhat hogy kimarad menstruáció. Helyette ilyen barna folyás van. Nemtudom hogy ez normális-e. Nekem egyszer volt ilyen és rá pontosan 28 napra megjött rendesen újra. Ha van nőgyógyászod szerintem hívd fel, de nekem semmi bajom nem volt tőle, azóta is rendesen megvan 18/L

2021. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!