Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy ne gondolják a legrosszab...

Hogy ne gondolják a legrosszabbra?

Figyelt kérdés

34 éves vagyok, van egy 2 éves gyermekem. A múlt hónapban raktam egy fájdalmas csomót a bal hónaljamban. Vártam, hátha elmúlik. Háziorvos látta 1 hete, szerinte nem gáz, elég kicsi, de azért elküldött mammográfiára, ahová Dec elejére kaptam időpontot. Azóta a csomó már nem fáj, viszont a melleim nehezek (főleg melltartó nélkül), és a bal mellbimbóm fáj, ég, de egyre többször a másik is. Kb mint terhességkor. 1x hánytam is, és 3 napi émelyegtem, azóta ez is elmúlt. Terhesség szinte kizárt, megvolt legutóbb 3 napig, Plussz védekezünk rendesen.

Mióta megkaptam a beutalót folyton ezen kattogok, hogy mi van, ha rák, és mi lesz a gyerekkel, a férjemmel. Ideges vagyok nagyon. Próbáltam magánban is, de csak 1 héttel hamarabb van, mint tb alapon.

Hogy tereljék el a gondolataim még 1 hónapig?


2021. okt. 27. 00:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Simán. Lehet, hogy semmi, de lehet ciszta is. Akkor sem kell aggódni, ha találnak valamit, sőt ha rosszindulatú is, lehet jól kezelhető.

Amíg nincs min aggódni, addig ne keress problémát, majd ha tudod, hogy mi van, akkor ráérsz gondolkodni.

2021. okt. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!