Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyek a fogamzásgátlóhoz...

Melyek a fogamzásgátlóhoz való lépések?

Figyelt kérdés

Annyiban biztos vagyok, hogy az alap konzultációt tb-re fogom elvégezni a helyi kórházban. Ezen kívül ha jól tudom, kell egy rákszűrés, ami két éve volt 18 ezer forint. Ha megjött az eredmény, akkor gondolom azzal vissza kell mennem az orvoshoz. Van egyéb kiadás, lépés? (a fogamzásgátló tablettán kívül)

Köszönöm szépen, 22/N



2021. okt. 27. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Van amelyik orvos elküld vérvételre is. Amint eljutsz konzultációra, mindent el fognak mondani neked.
2021. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Ha korán meg akarsz halni trombózisban csak azért, hogy a férfi kötetlenül élvezzen, hát tegyed. Majd szépen elhízol, hormonzavaros leszel amiért feleslegesen gyógyszerrel tömöd magad. Nagyon jó ötlet, gratulálok.
2021. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem államiba csinálsz rákszűrést? Ingyen van és az eredményt jól mutatja, meg is fogod tudni tekinteni az eeszt felületén.
2021. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
A kórházban ingyen elvégzik a rákszűrést, 2 perc az egész. Nem ártana megnézetni, hogy nincs -e trombózis hajlamod (Leiden-mutáció 8 000Ft), főleg, ha volt ilyen a családban, illetve egy sima vérkép beutalóval ingyenes.
2021. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Ha már tb-re mész konzultációra, rákszűrést is ott, nyugodtan. Nekem annak idején mást nem kértek, felírták a gyógyszert gond nélkül.


Nem lesz amúgy se hormonzavaros, se kövér a gyógyszertől. Viszont nem lesz nemkívánt terhessége, az pl pozitív.

2021. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Szedjen gyógyszert a férfi, kockáztassa az az életét. Vagy köttesse el magát. De nem, a nőnek kell tömködnie a szervezetét hormonnal, hogy a férfi nyugodtan élvezzen. Csak a mazochista nők mennek ebbe bele.
2021. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

6-os:

Vagy mondjuk akiknek okuk van rá. Ehhez semmi közöd, tisztába vagyunk a kockázatokkal, de valamiért szedjük. És nem mind azért, mert a férfiaknak ez jobb.

2021. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Lehet össze kevertem a trombózis szűrést a rák szűréssel, valószínűleg a korábbi a 18000 forint.


Mellesleg nem minden fogamzásgátló hizlal, talán tíz éve csak ilyen volt, viszont 2021ben már vannak opciók. Ha lenne erre lehetőség, inkább szedetnék valamit a párommal, de sajnos nincsen, és megér ennyit, hogy feldobja a szexuális életünket. Valamint így nem kell a kihúzós módszerrel aggodalmaskodni. (mivel az óvszerre sajnos érzékeny vagyok, irritációt okoz)


Köszönöm szépen a válaszokat!

2021. okt. 27. 18:38
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Meghízol tőle
2021. okt. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, menjél nyugodtan államiba, leveszik a rákszűrést, leiden mutációt kizárják, utána fel lehet írni. Már nagyon sokféle készítmény van, a számodra megfelelőt fogják kiválasztani. Ha meg ne adj Isten nem vagy vele elégedett, mert esetleg olyan mellékhatásokat okoz, amiket nem tűrsz, akkor meg lehet másikra váltani.
2021. okt. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!