Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg?

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki jelenleg, hogy ez a hónap kimarad.

Görcsölgetek, tapasztaltam WC papíron (kétszer) rózsaszínes-barnás valamit, illetve úgy érzem megjön de csak egy kis sárgás folyás, semmi több.

Mi lehet a probléma abban az esetben, ha a terhesség kizárható?


- 18 éves kétségbeesett lány.



2021. okt. 28. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Nekem dettó ugyanez van. XD Menj el nőgyógyászhoz és, ha jól olvastam, akkor pajzsmirigy szűrésre. Állítólag helyre kell rakni mielőbb, hogy ne okozzon később gondot. Én azért bízom benne, hogy semmi komoly bajunk nincs.
2021. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mióta menstruálsz?

Elképzelhető,hogy a stressz okozza. Ha nem egyszeri eset és előtte már rendszeres volt a ciklusod, akkor érdemes orvoshoz fordulni.

2021. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Semmi probléma, már ha nem éltél védekezés nélkül nemi életet (a megszakítás nem védekezés), ilyesmi előfordul. Ha 2 ciklus kimarad, akkor kell orvos.
2021. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-es:

Remélem nincs semmi gond. Majd mindenképpen írj, ha történik valami változás! :)

2021. okt. 28. 23:25
 5/8 A kérdező kommentje:

2-es:

Nagyjából 12 éves korom óta menstruálok.

Nem nevezném rendszeresnek a problémát, bár így jobban belegondolva évente egyszer elő szokott fordulni ilyesmi. Érdekes módon így ősszel, iskolakezdéskor. Biztos köze lehet a stresszhez. :/

2021. okt. 28. 23:27
 6/8 A kérdező kommentje:

3-as:

Természetesen védekezünk (gumi óvszerrel). Nem is szakadt ki mostanában, mindig odafigyelünk az ilyesmire.

Szóval szerinted 1 hónap még nem vészes?

Történt már ilyesmi, ha jól emlékszem kétszer.

Az elsőnél még abszolút nem éltem nemi életet. A második ilyen kimaradás pedig az első együttlétek után volt. Akkor nagyon össze-vissza lett az egész, majd idővel teljesen át is állt.

2021. okt. 28. 23:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha évente 1x történik, pont stresszes időszakhoz kötve, akkor nem probléma. A stressz nagyon meg tudja kavarni a dolgokat:) Mivel élsz nemi életet, gondolom jártál már orvosnál, a következő szűréskor esetleg említsd meg neki.
2021. okt. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez nálam is, annyi különbséggel hogy én semmit nem tapasztalok WC papíron és nem érzem azt se hogy megjönne. Totál kétségbe vagyok esve, nem tudom hogy a terhességtől (nem hinném hogy ez lenne a háttérben, nagyon sok mindennek passzolnia kéne a sztorimban…) vagy valami betegségtől tartok jobban, amiatt nem jön meg (pajzsmirigyes vagyok). Ha gondolod írj rám, hátha a beszélgetés oldja a stresszt🤷🏼‍♀️ -20/lány
2021. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!