Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is okoztak mindenféle...

Másnak is okoztak mindenféle összefüggéstelen tüneteket a hormon problémák?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék,hogy mik voltak ezek?

2021. nov. 1. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de ez köztudott és "normális", hogyha hormon problémáid vannak, akkor szinte bármi bajod lehet, az egész szervezetedre kihat... pl hajhullás, száraz bőr, menstruációs problémák (nem jön meg vagy nagyon erős, rendszertelen), szőrösödés, izzadás, libido problémák, a székletedre is kihathat, pl. hasmenés, túl magas prolaktinnál akár tej is kezdhet folyni a mellbimbódból, tényleg végtelen a lista.
2021. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Kicsit már meg vagyok ijedve,(ezért írtam ki a kérdést) kíváncsi vagyok mások tapasztalataira,mert már leromlott az életminősegem is. (Endokrin kivizsgálás folyamatban) Kicsit megnyugtattál köszönöm.
2021. nov. 1. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!