Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez segíthet így? Hosszú...

Ez segíthet így? Hosszú lesz, bocsi!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

120 milliomodik kérdés amit kiírok, de annyira el vagyok keseredve. Próbálok minden részletet összeszedni.


Elkezdtem lyndinette 20-as fogamzásgátlót szedni márciusban.

Júniusban elkezdtem égni viszketni.. vettem canesten kombit, de nem használt. Furcsa volt, mert eddig a tüneteim folyás, kellemetlen szag. Ez most nem volt. Elmentem nődokihoz aki megállapította, hogy bakteriális fertőzés. Kaptam Fluomizon kúpot azután Gynofloor ph helyreállítót. Kérdeztem páromat mivel kezeljük azt mondta nincs rá szükség, de ha nagyon aggódom akkor Betadine krémmel.. alkalmaztuk. Elhasználtam remekül bevállt. Egészen mostanáig…😭


Kb 3 hete éreztem megint, hogy rettenetesen ég, viszketget..(se folyás se kellemetlen szag) gondoltam ez biztosan akkor megint bakteriális. Nem volt kedvem most 20 ezer ft-ot fizetni, hogy megállapítsa, hogy igen ez az. Úgyhogy úgygondoltam veszek egy Beliedema Effekt Plus-ot mert az jó gombára és bakteriálisra is egyaránt. (Párom most is betadine-val kezeltük, a kezelés közben nem szexeltünk!)

Elhasználtam és jól is lettem, pontosan 4 napra…🥺 most szedem a Gynophilus ph helyreállítót 3. napja, de nem érzem, hogy lenne valami változás sőt mintha kicsit csípne🙄 Hasznàljam tovàbb?


November 18.-a a leghamarabbi időpont a nődokimhoz akinél ragaszkodni fogok egy tenyésztéshez és mindenről ki fogom kérdezni.


Teljesen el vagyok keseredve a fehérneműim MINDIG 90fokon mosom, rendszeresen tisztálkodom már nem használok intim lemosót sem. És mégis🥺


Március óta egyébként 10kg-t híztam. Egészségtelenebbül étkezem, most ezen is változtatni fogok. Valamint elhagyom teljesen a tampont és olvastam a Grapefruit cseppről amit mindenképp kipróbálok immun erősítés céljából!


Valami praktika mèg csajok?🥺


Bocsánat az összeszedetlenségért és köszi ha elolvasod!



2021. nov. 2. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Ne csak te a párod is menjel el szűrésre. Lehet dobálgatjátok egymásnak a fertőzéseket. Nála is kellene tenyészetet csinálni, amíg pedig tart a kezelés nem javasolt az együttlét, sőt nem ártana ilyenkor 1-2 hónap szünetet tartani, hogy mindketten rendesen ki legyetek kezelve mert így aztán semmit nem ér az egész. Ha a nőgyógyász nem érdemes bőr és nemibeteg gondozóba menni, lehet van ott más is, nemcsak a fertőzések. Nézd meg a fogamzásgátló mellékhatásait is, mert lehet azt nem bírod. Alapvetően a fogamzásgátló miatti hízás alapvetően problémás mert ez azt jelenti valami hormonális problémát csinált neked. Akkor voltak kivizsgálások mielőtt elkezdted szedi ? Vérkép/hormonpanel stb?

Szóval én első körben biztosan azzal kezdenék, hogy mindkettőtöknél tenyészet és amíg nem jön rendbe 100%-ig mindkettőtök nincs szex. Ha pedig a fogamzásgátlónál nem történtek meg a kivizsgálások akkor az gázos és a hízást is megemlíteném a dokinak (függetlenül attól hogy egészségtelenül eszel).

2021. nov. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Beliemától én is viszkettem, nagyon. Viszont nekem egy nőgyógyásznő azt javasolta, hogy sós ülőfürdőt vegyek, és mivel az ártani nem fog, nyugodtan kipróbálhatod. Nyilván ki kell vizsgáltatnod magad, csak akartam valami olyat írni, ami egy plusz ötletet ad. Grapefruitmag csepp jó, bár én légúti dolgokra szoktam beszedni, pl. allergiás szezonban, nagyon sokat segít, évek óta használom kúraszerűen. Azt tudd, hogy bizonyos gyógyszerek felszívódásán változtat, akkor is, ha megvan a 4 óra a beszedés között.
2021. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Nem akarok én ujjal mutogatni senkire,de nem a párod az aki miatt ezt rendszeresen elkapod?

És,ha kezelitek már egyúttal jó lenne tudni azt is,hogy ő kitől szedi..:')

2021. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy rendes fertőzésre ezek a pH helyreállító sztykok önmagukban nem érnek egy kalap szart se. Ha viszketsz, akkor gomba. Vegyél egy 3 darabos gynoxint és kész.
2021. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#3. Nem tudom ezt miért esik jól pár embernek minden ilyesfajta kérdéshez odaírni. Nem azt írtam, hogy juj folyik a nunim mikor dugizhatok újra,dokibácsinál nem voltam és bem js akarok…felnőtt nő vagyok aki szenved. Nem arról van szó én elfogadom ha valaki negatívat ír, de neked miért okoz örömet belerúgni a földön fekvőbe? Nyilván ilyen probléma nem áll fenn, hogy mástól fertőződünk meg, de nem fogok neked magyarázkodni és válaszra sem méltatnálak, csak olvastam itt sok kérdést és mindegyik alatt van egy ilyen komment… elkeserítő.


#4. Tini koromban volt gombám köze nem volt ehhez, de azért köszi!

2021. nov. 2. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindegyikhez? Nem látom máshol.


Szimplán azt mondtam,hogy ha nálad rendszeres nem feltétlenül magadban kell keresni a hibát.Nem tudom ezen mit és miért kell egy regény részletnyi hisztit lenyomni.

Nem érdekel a nemi életetek,nem érdekel,hogy mennyire megbízható,nem is ismerlek titeket.Közöltem egy tényt,hogy nem feltétlenül nálad kell a probléma forrását keresni.Ennyi.Vagy meg fogadod és hasznos tanács volt,vagy elmész mellette és későbbre elteszed végső Z lehetőségnek.Pont.

2021. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet félre értettem a rosszindulatot! Sorry😉
2021. nov. 2. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!