Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hosszú évek óta tartó inszomni...

Hosszú évek óta tartó inszomnia? Bármi ami segíthet?

Figyelt kérdés
Hosszú évek óta álmatlansággal küszködöm és semmi sem segít. A dolog fiatalon nem zavart, de ahogy öregszem, kezd elviselhetetlen lenni. Olyan vagyok mint a mosott sz.r. Van más is rajtam kívül itt az oldalon, akit hasonló álmatlanság gyötör?? Hogyan oldod meg a mindennapjaid? Megoldásban már nem bízom, de hátha ír valaki valami újat.

2019. júl. 12. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
EMDR terápia. Ez segített egy családtagomon, akit már teljesen tönkretett az alváshiány. Egy próbát megérhet. Ő hónapokig alig aludt vmit, most már alszik.
2019. júl. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én igaz még nem dolgozom, de próbálok napközben aludni. Éjjel, gyakran inkább már reggel alszok el 3-5 közt szoktam leggyakrabban :/ Nekem sokszor csak az segít, ha ott van mellettem párom ( külföldön dolgozik) de ő csak heti 2-3 éjszakát van velem. Mindig voltak ilyen problémáim, gyerekkorom óta, de mióta nem alszunk együtt rosszabb. Pedig előtte is egyedül aludtam, akkor könnyen viseltem. Jóformán nem segített semmi eddig rajtam. Volt, hogy egy éjszakát kihagytam, akkor sem lett jobb.

24/N

2019. júl. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg autogèntrèning, meditàció? Egy próbàkat megèr! Van, hogy nagy nehezen elalszom éjjel 1-kor, 2-kor màr felèbredek. 4-ig fent vagyok. Aztàn alszok megint vagy 6:30-ig. Ha meditàcióval/tréninggel alszom el, akkor àtalszom az èjszakàt! Ezt nagyon sokszor teszteltem!
2019. júl. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3! Milyen meditációkat csinálsz? 2es vagyok, engem érdekelne :)
2019. júl. 12. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat fiatalok. Ment a pacsi.
2019. júl. 13. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!